۱۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۴
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 84022946
۵ نفر

برچسب‌ها

تجلیل از زنجیرزنی تک‌نفره یک پیرمرد

تهران- ایرنا- رویداد فرهنگی «سوگ در خانه» از فرد در حال زنجیرزنی به تنهایی در ایام عزاداری سالار شهیدان که ویدیوی آن در فضای مجازی به خوبی ‌دیده‌ و بازنشرشد، تجلیل می‌کند.

ویدیوی عزاداری و زنجیرزنی تک‌نفره یک پیرمرد با نوایی از محمدعلی کریم‌خانی همزمان با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و به طرز عجیبی دست به دست شد؛ ویدیویی که مقبول همه گروه‌ها و طیف‌ها قرار گرفت. این ویدیو متعلق به مشهدی ابراهیم کیانی بروجنی پدر یک مفقودالاثر است که در شب‌های محرم به دلیل شرایط کرونا دلتنگی‌های دل شکسته‌اش را با زنجیر بر شانه خسته‌اش فرود می‌آورد.

سوگ در خانه رویدادی به مدیریت مجید مجیدی است که در شرایط ویژه عزاداری‌های امسال محرم با محوریت ساخت فیلم‌های یک تا سه‌دقیقه‌ای با موضوع محرم در خانه برگزار می‌شود. مجیدی ضمن این که ویدیوی این پدر دلتنگ را ایده‌آل این رویداد می‌داند و نگرش این جشنواره را بر پایه چنین آثاری می‌بیند، بیان کرد: یک سفر زیارتی مشهد مقدس به ایشان و یک سفر زیارتی مشهد مقدس نیز به سازنده این ویدیو از طرف رویداد سوگ در خانه تقدیم خواهد شد. افرادی که سازنده ویدیو را می‌شناسند با پل‌های ارتباطی سوگ در خانه تماس بگیرند.

شماره تماس رویداد سوگ در خانه (پاسخ گویی ساعت ۱۱ تا ۱۶): ۰۹۱۰۹۲۳۴۲۳۴ یا نشانی اینستاگرام است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =