مشکل برای تامین گاز مایع در شهرستان قصرشیرین نداریم

قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندای قصرشیرین گفت: گاز مایع به اندازه نیاز شهرستان تامین و توزیع می‌شود و از این نظر مشکلی نداریم.

حشمت الله رضایی روز سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار قصرشیرین افزود: باتوجه به مشکلاتی که در خصوص گاز مایع در روستاهای فاقد گازکشی به وجود آمده با رایزنی ها و پیگیری های انجام شده هم اکنون گاز مایع به میزان کافی در شهرستان توزیع می شود.
وی اظهار داشت: با توجه به اتمام فصل گرما و تقاضا برای نفت سفید از اداره صمت و شرکت پخش فرآوده های نفتی درخواست شده تا مقدمه های ثبت نام از متقاضیان را فراهم کنند تا در ایام فصل سال مشکلی برای توزیع نفت سفید نداشته باشند.

معاون فرماندار قصرشیرین گفت: در یک ماه گذشته واحدهای متخلف ۱۳۲ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال جریمه نقدی شدند.
رضایی اضافه کرد: گفت: در این مدت همچنین ۲۴۵ مورد بازرسی از واحدهای صنفی در شهرستان انجام شده و در راستای تنظیم بازار هشت هزار و ۶۶۰ کیلوگرم شکر در شهرستان توزیع شده است.

او همچنین از ادامه تشدید نظارت و انجام گشت های مشترک بازرسی از اصناف شهرستان خبر داد و گفت: با متخلفان و برهم زنندگان ثبات بازار برخورد خواهد شد.
وی، خواستار همکاری مردم در راستای تنظیم بازار و ارایه گزارش تخلفات واحدهای صنفی از طریق تماس با شماره تلفن ۱۲۴ به منظور برخورد با متخلفان و گران فروشان و همچنین احتکارکنندگان مواد غذایی شد.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و  ۲ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی دارد.