پایان فیلمبرداری «بابا سیبیلو»

تهران- ایرنا- فیلمبرداری پروژه سینمایی «بابا  سیبیلو» به تهیه کنندگی احمداحمدی و کارگردانی ادوین خاچیکیان در تهران به پایان رسید.

احمداحمدی تهیه کننده فیلم بابا سیبیلو با اعلام پایان فیلمبرداری این فیلم، افزود: بهمن ماه سال ٩٨ پیش تولید این فیلم را آغاز و با شروع اپیدمی کرونا در اسفند ماه پیش تولید را متوقف کردیم و در خردادماه ٩٩ با اعلام شرایط عادی مجددا ادامه پیش تولید آغاز شد و پس از آن وارد مرحله فیلمبرداری شدیم.

وی افزود: اواسط فیلمبرداری به مدت دو هفته بدلیل ابتلای بهاره رهنما به کرونا، برای حفظ سلامتی ایشان و دیگر عوامل فیلم، کار را تعطیل کردیم و پس از بهبود این بازیگر فیلمبرداری را ادامه دادیم.

به گفته احمدی: از زمان پیش تولید و در طول فیلمبرداری و ساخت فیلم تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کردیم وچند بار نیز با حضور پزشکان از عوامل سازنده تست کرونا گرفته شد از سوی دیگر بابا سیبیلو را در سخت ترین شرایط اقتصادی، مستقل و بدون هیچ حمایتی تهیه کردم، پیش تولید طولانی و توقف فیلمبرداری فشار مالی بسیاری به همراه داشت.

بابا سیبیلو یک کمدی خانوادگی است که در آن از کودک ٥ ساله تا پیرمرد ١٠٠ ساله نقش آفرینی دارند و در طول قصه ماجراهایی را رقم می‌زنند. این فیلم یک کمدی شاد و مناسب برای تمام اعضای خانوادهاست.

لواسان، شهرک غرب، نیاوران، مهرشهر، باشگاه انقلاب و جاجرود از لوکیشن‌های اصلی این فیلم بوده است.

رضا شفیعی جم، بهاره رهنما، امیرحسین صدیق، رز رضوی، امیر نوری، یوسف صیادی، پارسیا شکوری، محمدطاها بهروز پور، خشایار راد، علی کاظمی، عباس محبوب، اردشیر کاظمی، هانیه غلامی، مهرگان علوی، محمد رضا احمدی، فرهاد ریش سفیدی، آوا دهقانی، محمد پناهی، مهدی هاشم پور، زهرا گلدوست، شهلا سرشار، احمد یاوری شاد، احسان پرفکت، مرتضی دلداده، حسین روزبه، حسینعلی قورچی، یگانه ظرافتی، ابوالفضل قهرمانی بازیگران فیلم سینمایی بابا سیبیلو هستند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha