جریمه ۲ میلیارد ریالی قاچاق لوازم خانگی در گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - جریمه ۲ میلیارد ریالی قاچاق لوازم خانگی در گلستان، پیش‌بینی ۲۴۴ صندوق اخذ رای برای دور دوم انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه غرب استان و برپایی جشنواره "صنایع روستا دوست " از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) از جمله خبرهای کوتاه روز سه‌شنبه گلستان است.

مدیرکل هواشناسی گلستان از پایداری هوا و افزایش نسبی دما تا اواخر هفته در این استان خبرداد و گفت که در این مدت دمای هوای استان پنج درجه افزایش خواهد یافت.

**

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان گفت: ۲۴۴ شعبه در شهرستان های غرب استان برای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است.

مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۱ شهریورماه برگزار می شود .

**

فرمانده انتظامی آزادشهر از کشف بیش از ۳.۷ کیلوگرم تریاک از سکونتگاه یکی از سوداگران مرگ در این شهرستان خبر داد و گفت : در این ارتباط یک نفر دستگیر شد.

**
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان از برگزاری جشنواره ملی "صنایع روستا دوست" با هدف حمایت از صاحبان ایده و خلاقیت و افزایش بهره وری و درآمد اشتغال روستایی خبر داد و گفت : مخترعان، صاحبان اندیشه و شرکت های دانش بنیان گلستان تا ۲۵ مهر ماه امسال مهلت دارند آثار خود را در سایت کمیته امداد ثبت کنند.

**

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی گلستان گفت : یکی از فروشندگان لوازم خانگی در استان به اتهام نگهداری کالای قاچاق لوازم خانگی به پرداخت ۲ میلیارد و ۱۴۶ میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کالای مکشوفه محکوم شد.

**

فرماندار گمیشان گفت: ۲۷۰ بسته مواد غذایی در قالب دومین مرحله از توزیع بسته‌های حمایتی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

احمد دستمرد اظهار داشت: این محموله شامل یک کیسه برنج ۱۰ کیلوگرمی، روغن، حبوبات، قوطی رب و قند به ارزش هر بسته غذایی سه میلیون ریال است که بین خانواده‌های کم‌درآمد شهرستان توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =