نقش صنعت بسته بندی در توسعه صنعتی کشور برجسته است

قزوین- ایرنا - استاندار قزوین گفت: صنعت چاپ و بسته بندی، نقش بسیار مهمی در توسعه صنعتی کشور ایفا می‌کند و باید برای حل مشکلات این حوزه تلاش کنیم.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در بازدید از یک واحد تولیدی در عرصه چاپ به مناسبت روز ملی صنعت چاپ، افزود: صنعت بسته بندی در رونق اقتصادی و توسعه صنعتی استان و کشور بسیار مهم است و اگر این صنعت را نداشته باشیم نمی‌توانیم تولید را به بازار عرضه کنیم.
وی گفت: همانقدر که کیفیت محصولات مهم است، بسته بندی و صنعت چاپ آن نیز مهم بوده و امروزه توجه تمامی دنیا به سمت صنعت چاپ سوق یافته است.
جمالی پور گفت: صنعت چاپ، بسته بندی و زیبایی آن، زبان ارتباط تولید با مردم است و شاید در بسیاری از مواقع، مبنای کیفیت قرار گرفته و محتوا هم توجه نشود.
استاندار قزوین افزود: امروز آنقدر صنعت چاپ در افکار عمومی تاثیرگذار است که مبنای جذب مشتری و کیفیت قرار می‌گیرد و هرچقدر کیفیت بسته بندی بهتر باشد میزان فروش بیشتر خواهد شد.
جمالی پور ادامه داد:امروزه مساله چاپ در کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند یک محصول را در جهان مطرح کند.
وی با بیان اینکه ما از صنعت چاپ و بسته بندی به عنوان صنعت مکمل تولید کشور حمایت می‌کنیم، افزود: ما امروز اول راه هستیم و باید با سرعت فاصله خود را در این صنعت با دنیای شرق و غرب کاهش دهیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =