۱۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۹
کد خبرنگار: 2110
کد خبر: 84022529
۰ نفر

برچسب‌ها

دادگستری مریوان به اراذل و اوباش هشدار داد

سنندج - ایرنا - دادگستری مریوان با صدور اطلاعیه‌ای به اراذل و اوباش و بر هم زنندگان نظم و امنیت در این شهرستان هشدار داد در صورت اخلال در امنیت و آرامش جامعه با آنها بشدت و مطابق قانون برخورد می‌شود.

به گزارش ایرنا، در پی وقوع چند فقره چاقو کشی و نزاع خیابانی در روزهای اخیر در شهر مریوان، دادگستری این شهرستان روز سه‌شنبه در اطلاعیه‌ای از برخورد قاطع با نا امن کنندگان جامعه خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است، ‌ طی سه روز گذشته و بدنبال بر هم زدن نظم و آرامش جامعه، ۱۱ نفر دستگیر و روانه زندان شدند و دستور جلب بیش از ۳۰ نفر از اراذل و اوباش دیگر نیز صادر شده و همچنین در این راستا طی ۱۰ روز گذشته، هشت نفر از افرادی که در محوطه مرز باشماق مخل نظم و امنیت شده بودند نیز دستگیر شدند.

تامین امنیت و آسایش مردم مهمترین و حساسترین وظیفه حاکمیت بوده لذا اجازه کوچک ترین تعرض به این حوزه و ایجاد ناامنی را نخواهیم داد و آن دسته از افرادی که سلاح سرد از جمله چاقو و پنچه بوکس در سطح شهر حمل کنند بازرسی و قطعا بازداشت می‌شوند.

تصمیمات قاطع و بازدارنده‌ای برای مقابله با ناامن کنندگان جامعه از جمله اراذل و اوباش و جرایمی نظیر چاقوکشی، فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی، اخلال در نظم عمومی و درگیری‌های خیابانی اتخاذ شده و بزودی جزییات بیشتری از دستگیری این قبیل افراد به اطلاع مردم خواهد رسید.

به گزارش ایرنا، در روزهای اخیر یک فقره چاقو کشی منجر به مرگ جوان ۲۵ ساله شد و بستگان این جوان در پی انتقام در آمده و با شلیک گلوله به سمت منزل خانواده قاتل، موجب مرگ دختر بچه ۱۳ ساله ای که مستاجر خانواده قاتل بود، شدند، همچنین چند فقره نزاع و چاقو کشی در سطح شهرستان مریوان گزارش شده است.

شهرستان مریوان با جمعیت ۱۵۳ هزار نفری در غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =