رحمتی به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو معرفی شد

مشهد- ایرنا- مهدی رحمتی عصر دوشنبه به عنوان دروازه‌بان و سرمربی جدید تیم فوتبال شهرخودرو خراسان معرفی شد.

در نخستین جلسه تمرینی تیم شهر خودرو با سرمربی جدید در زمین تمرین منزل آباد مشهد، همچنین حسین بادامکی به عنوان سرپرست تیم معرفی گردید.

رحمتی در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد مجموعه شهرخودرو و شخص حمیداوی گفت: سال پیش که به مشهد آمدم، این‌جا را شهر دوم خود دانستم و خدا را شکر می‌کنم شروع مربی‌گری من از مشهد است. سعی می‌کنم در وهله نخست تیم خوبی را برای مردم مشهد آماده رقابت‌ها کنم و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم.

وی افزود: اگر قرار به جدایی بازیکنی باشد، باید با هماهنگی ما باشد و تا بازیکن جایگزین جذب نکنیم، بازیکنی از تیم جدا نمی‌شود.

سرمربی تیم شهرخودرو با بیان اینکه صادقی همچنان کاپیتان تیم است ادامه داد: به دنبال جذب بازیکن هستیم و به زودی فهرست مدنظرمان جذب خواهد شد، تمام بازیکنانی که فصل قبل بازی کردند در جام باشگاه‌های آسیا بازی خواهند کرد. 

وی گفت: با بزرگان مشورت کردم اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ام، اگر دروازه‌بان جدید جذب نشود خودم در لیگ آتی دروازه بان شهرخودرو می‌مانم اما در باره لیگ قهرمانان آسیا باید بگویم قطعا به میدان خواهم‌ رفت.

رحمتی سرمایه فوتبال ایران است

مالک باشگاه شهرخودرو نیز طی گزارشی از این باشگاه گفت: سید مهدی رحمتی برای فوتبال ایران یک سرمایه ملی است و می‌خواهیم یک سرمربی جوان و آینده‌دار از شهرخودرو به فوتبال کشور معرفی کنیم.

فرهاد حمیداوی افزود: ابتدا می‌خواهم از تمام مربیان فصل گذشته تیم از یحیی گل‌محمدی تا مجتبی سرآسیایی و سهراب بختیاری‌زاده که با جان و دل برای شهرخودرو زحمت کشیدند و تمام توان خود را برای موفقیت تیم به کار بستند، تشکر کنم و برای تک تک این عزیزان آرزوی موفقیت دارم.
وی ادامه داد: همه ما بابت از دست رفتن سهمیه آسیایی و عدم حضور شهرخودرو به عنوان نماینده خراسان بزرگ برای دومین سال متوالی در آسیا افسوس خوردیم چرا که تمامی عوامل باشگاه از هیات‌ مدیره تا مربیان، بازیکنان و تک تک کسانی که زحمت این تیم را کشیدند، تلاش خود را انجام دادند اما اتفافاتی رخ داد که همه کارشناسان دیدند که از دست ما خارج بود و متاسفانه به این مهم نرسیدیم.
مالک باشگاه شهرخودرو با اشاره به تغییر و تحولات فنی این تیم در فصل گذشته گفت: اتفاقات طول فصل گذشته شرایط را به گونه‌ای پیش برد که شهرخودرو به اجبار سرمربیان متفاوتی را تجربه کرد اما سیاست هیات ‌مدیره برای آینده باشگاه یک نگاه بلند مدت و آینده‌نگرانه با یک برنامه بلند مدت خواهد بود که بر همین اساس نیز برای پست سرمربیگری تیم تصمیم‌گیری شد.
حمیداوی با اعلام رسمی خبر سرمربیگری رحمتی برای فصل آینده تیم شهرخودرو افزود:  با تکیه بر تجربه کم‌نظیر و ارزشمند ملی و باشگاهی سید مهدی رحمتی در طی ۲۰ سال گذشته و شناخت خوبی که از نزدیک با خصوصیات فنی و رهبری داخل زمین وی در این یکسال پیدا کردیم، در طی یک هفته گذشته به طور جدی به حضور ایشان در قامت سرمربیگری تیم فکر کردیم. جلسات بسیار را هم به اتفاق در هیات‌ مدیره برگزار کردیم و در نهایت امروز با جمع‌بندی نهایی اعضا، ایشان را به عنوان یک سرمایه ملی و به عنوان یک گزینه مناسب که دارای فاکتورهای مناسبی نیز به عنوان یک سرمربی آینده‌دار برای شهرخودرو انتخاب کردیم.
وی با بیان اینکه باشگاه شهرخودرو با رحمتی به دنبال اجرای یک برنامه سه ساله است ادامه داد: از رحمتی توقعاتی بلند مدت داریم و می‌خواهیم طبق برنامه سه ساله‌ای که به باشگاه ارائه داده‌اند پله پله جلو بروند و ابتدا تیمی بسازند که باعث افتخار هواداران مشهدی و حفظ آبروی خراسان باشد و پس از آن در طول این برنامه به موفقیت‌های بزرگی برای استان خراسان در رده‌های بالای لیگ دست پیدا کند.
حمیداوی با اشاره به لیست ۶ نفره بازیکنان مدنظر مهدی رحمتی نیز گفت: با هر ۶ بازیکن مدنظر رحمتی وارد مذاکره شده‌ایم ضمن اینکه درخواست ایشان حفظ حداکثری نفرات سال گذشته تیم است که تلاش می‌کنیم بخشی را قبل و بخشی را هم پس از جام باشگاه‌های آسیا نهایی کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =