۱۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۲۷
کد خبرنگار: 1460
کد خبر: 84022239
۰ نفر

برچسب‌ها

سه خبر از اردکان

یزد - ایرنا - شهردار اردکان گفت: به‌پاس قدردانی از تلاش پزشکان، بلوار جنب بیمارستان ضیایی به نام «بلوار پزشک» نام‌گذاری شد.

به گزارش ایرنا مصطفی پوردهقان اردکانی روز دوشنبه در آیین رونمایی از این بلوار افزود: به‌پاس قدردانی از تلاش پزشکان زحمت‌کش و پرتلاشی که همچون فرشتگان رحمت به دردها، مشکلات و نیازهای جسمی و عاطفی بیماران به‌ویژه در این برهه از زمان پاسخ می‌دهند بلوار جنب بیمارستان ضیایی اردکان به نام «بلوار پزشک» نام‌گذاری شد.

***

در جلسه‌ای با حضور نمایندۀ مردم اردکان و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی درخصوص مشکلات ناحیۀ صنعتی عقدا تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری شد.

در این نشست که جمعی از مدیران صنایع مستقر نیز شرکت داشتند؛ موانع تولید، مشکلات اداری و علل تعطیلی تعدادی از کارخانجات در سال‌های گذشته مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفت.

همچنین درخصوص روزآوری صنایع، مشکلات نرم‌افزاری و موانع تولید و اشتغال در ناحیه تبادل‌نظر شد.

تشکیل کارگروه تسهیل ویژۀ ناحیۀ صنعتی عقدا، رفع مشکلات زیرساختی برخی واحدها ازطریق هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و نیز تعیین صنایع قابل استقرار در این ناحیه ازطریق مطالعۀ کارشناسی از مصوبات و نتایج این نشست بود.

***

مدیر مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا(س) اردکان  گفت: کارگروه آموزشی پاسخگویی به شبهات اعتقادی ویژه طلاب و مبلغان خواهر شهرستان اردکان با هدف تقویت بنیه علمی مبلغان تشکیل شد.

 عزت حبیبی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، تشکیل کارگروه مسائل و شبهات اعتقادی را مورد نیاز طلاب و مبلغان خواهر خواند و اظهار داشت: این کارگروه برای حضور فعال طلاب به خصوص در فضای مجازی لازم است و به صورت طولانی مدت برگزار خواهد شد تا طلابی با بنیه علمی قوی و توانمند در این زمینه تربیت شوند.

مدیر مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا(س) اردکان با توجه به فتنه‌ها و نقشه‌های دشمنان در سست شدن اعتقادات و هجمه‌های فرهنگی علیه دین و نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقش تأثیرگذار طلاب و مبلغین خواهر در پیشبرد اهداف والای اسلام و مکتب تشیع را مهم ارزیابی کرد و افزود: یکی از وظایف طلاب خواهر در این باره تبیین درست معارف دینی و پاسخگویی به شبهات جوانان و نوجوانان در این زمینه است.

وی پشتکار، صبر، تلاش و مطالعه مستمر اعضا را برای به ثمر نشستن نتایج مورد انتظار از این کارگروه لازم دانست و توصیه کرد: قدر فرصت به وجود آمده را بدانید و  همت بلند خود را برای حضور فعال در این کارگروه به کار بندید و با مطالعه منابع معرفی شده برنامه منسجمی برای تداوم این مسیر پیاده کنید.

استاد حوزه از اعلام آمادگی مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا(س) اردکان، برای دعوت اساتید کلام و فلسفه بنا به درخواست و نیاز این کارگروه خبر داد و گفت: چه بسا با مطالعه و مباحثه اعضا، لازم باشد از راهنمایی اساتید در رشته‌های کلام و فلسفه استفاده کرد و بحمدالله شهرستان اردکان از این جهت واجد غنای علمی است و در این زمینه مشکلی نخواهیم داشت.

مرکز شهرستان ۱۰۵ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =