۱۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۰
کد خبرنگار: 1029
کد خبر: 84022224
۰ نفر

برچسب‌ها

 رئیس و هیات رئیسه شورای شهر اراک انتخاب شد

اراک - ایرنا - مرتضی سورانه عصر دوشنبه در نشست صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر اراک با هفت رای به ریاست این شورا انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، «فرزانه رحمتی» با هفت رای به عنوان نائب رئیس، «ایرج رضایی» با هفت رای به عنوان هم دبیر و خزانه‌دار و «سعید نادری» با هفت رای به عنوان سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر اراک انتخاب شدند.
«کاوه فلک افلاکی» از ۱۱ رای ماخوذه با ۶ رای به عنوان رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری، «طوفان محمدی» با هفت رای به عنوان رئیس کمیسیون خدمات شهری،«ایرج رضایی» با هفت رای رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، «سعید نادری» با هفت رای  به عنوان رئیس کمیسیون فنی،عمران و ترافیک و «فرزانه رحمتی» با هفت رای به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و آموزشی شورای اسلامی کلانشهر اراک انتخاب شدند.

فرماندار اراک در نشست این شورا گفت: هیات رئیسه جدید و اعضای شورای اسلامی شهر اراک از یک سال فرصت باقی مانده در خدمت به مردم بکوشند.

حسین بختیاری افزود: اعضای شورا با مصوبات مطلوب در ارایه خدمات به مردم مشارکت و همکاری قابل قبول داشته باشند.

وی اظهار داشت: ۸۰ درصد مردم اراک در عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کردند که جای قدردانی دارد.

فرماندار اراک گفت: نگرانی از مسافرت‌هایی است که در تعطیلات آخر هفته گذشته انجام شد و برخی با رفتن به سایر استان‌ها زمینه ابتلا به بیماری را شدت دادند.

کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این شهر بیش از ۵۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =