مانور بازگشایی غیرحضوری مدارس خراسان رضوی برگزار شد

مشهد- ایرنا- رییس ستاد پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مانور بازگشایی غیرحضوری مدارس استان روز دوشنبه با موفقیت برگزار شد.

رضا صابری تولایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مانور ویژه مدارس دخترانه و پسرانه به تفکیک برگزار شد.

وی ادامه داد: از آنجا که شرایط و اقتضائات ویژه پیش روی آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس مستلزم واکاوی دقیق‌تر متغیرهای متعدد و گاه ناپیدایی است که در شرایط واقعی بروز و ظهور آن محتمل خواهد بود ضرورت داشت قبل از بازگشایی رسمی مدارس در ۱۵ شهریور ماه متناسب با وضعیت‌های سه گانه که توسط ستاد مدیریت کرونا ابلاغ و توسط این اداره کل اطلاع رسانی خواهد شد میزان آمادگی مدارس در تمهید مقدمات لازم برای بازگشایی مطلوب و آرام سال تحصیلی جدید محک خورد.

صابری گفت: تبیین شفاف مفاد شیوه نامه وزارتی بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی جدید را برای رفع ابهام احتمالی و اطلاع کامل مدیران، کادر اجرایی مدارس، معلمان، دانش‌آموزان و اولیا، به عنوان یک اصل مهم پیگیری نموده و در دستور کار داریم. 

آموزش و پرورش خراسان رضوی هم اکنون دارای بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز است که حدود ۹ درصد جمعیت دانش‌آموزی کشور را تشکیل می‌دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =