مدیرکل تبلیغات بوشهر: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آیین‌های محرم قابل تقدیر است

بوشهر- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: عملکرد هیات‌های عزاداری و برگزارکنندگان آیین‌های دهه اول ماه محرم در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا در این استان ستودنی بود. 

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: محرم امسال فصل نوینی از بصیرت و بلوغ جامعه اسلامی و عزاداران حسینی  در تبعیت از فرمان ارزشمند مقام معظم رهبری برای رعایت مصوبه‌های ستاد کرونا به نمایش گذاشت.

وی بیان کرد: در این ارتباط از حضور ارزشمند آحاد مختلف مردم بویژه هیات‌های مذهبی، مداحان و خادمان اباعبدالله‌الحسین (ع) در برنامه‌های عزاداری ماه محرم و اهتمام آنها نسبت به رعایت پروتکل و دستورالعمل‌های تدوین شده قدردانی می‌شود.
سروستانی ادامه داد: به برکت امام حسین (ع) و توصیه‌ها و دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب که در حقیقت راهگشای برگزاری عزاداری محرم بودند امسال شاهد اقامه‌ عزای امام حسین (ع) در گوشه گوشه‌ مملکت اسلامی و بویژه استان بوشهر با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تامین سلامتی عزاداران بودیم.
وی تاکید کرد: دستورالعمل ۱۷ ماده‌ای مصوب ستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر به عنوان ملاک و مبنای کار برگزاری برنامه‌های عزاداری قرار گرفت و با مراعات شیوه‌نامه‌های بهداشتی روند برگزاری مراسم بخوبی پیش رفته است.
سروستانی گفت: در این زمینه هیات‌های مذهبی یک بار دیگر نقش ارزشمند خود را در رعایت قانون و نظم و تلاش برای حفظ سلامتی مردم به معرض نمایش گذاشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =