اختلاف خانوادگی علت خودسوزی زن ۳۵ ساله در کرج

کرج - ایرنا- رییس پلیس آگاهی البرزعلت حادثه آتش سوزی خودرو پراید در مقابل امامزاده محمد(ع ) کرج را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

سرهنگ محمد نادربیگی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : درپی دریافت گزارشی مبنی حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودرو پراید  مقابل امامزاده محمد(ع) کرج  که روز پنجشنبه  ششم شهریور ماه  جاری رخ داد و منجر به  فوت یک مادر ۳۵ ساله و دختر هشت ساله اش  شد، موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

وی بیان داشت:  محل سکونت همسر این زن ۳۵ ساله در یکی از مناطق تهران شناسایی و پس از احضار به پلیس آگاهی استان البرز در توضیح زوایای پنهان این پرونده گفت که  با  همسرش اختلاف خانوادگی داشته که در روز حادثه این اختلاف شدت گرفته و همسرش به همراه دختر هشت ساله اش که دارای بیماری صعب العلاج بوده در نتیجه یک تصمیم عجولانه منزل را ترک کرده و سوار بر خودرو شخصیشان به سمت نقطه نامعلومی حرکت می کنند.
نادربیگی خاطرنشان کرد : این خانم پس از حرکت به سمت شهر کرج خودرو را مقابل امامزاده محمد(ع) کرج  پارک کرده و باریختن بنزین  به داخل خودرو آن را آتش می زند که در این حادثه فرزندش داخل خودرو دردم فوت می کند و  مادر نیز پس از انتقال به مراکز درمانی به علت شدت سوختگی جان خود را از دست می دهد.

تحقیقات بیشتر در خصوص زوایای مختلف این پرونده در دست بررسی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =