۳ کشته در انفجارهای ابوظبی و دبی

تهران- ایرنا- همزمان با ورود هیات آمریکایی و صهیونیستی به امارات متحده عربی، در دو انفجار جداگانه در ابوظبی و دبی ۳ نفر کشته شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دفتر رسانه‌ای دولت ابوظبی اعلام کرد که دو تن در انفجار در رستوران «کی.اف.سی» (kfc) در خیابان راشد بن سعید کشته شدند. 

این خیابان در مسیر فرودگاه بین المللی ابوظبی که میزبان اولین هواپیمای رژیم صهیونیستی حامل هیاتی از مقامات بلند پایه آمریکایی و صهیونیستی بود، قرار دارد. 

از سوی دیگر خبرگزاری رویترز به نقل از منابع محلی گزارش داد که در دبی یک نفر در ساعات اولیه روز دوشنبه بر اثر انفجار سیلندر گاز در یک رستوران کشته شده است.

روزنامه نشنال امارات به نقل از سخنگوی دفاع مدنی دبی نوشت که انفجار در این شهر منجر به آسیب به طبقه همکف ساختمان محل حادثه شده است.

هیات آمریکایی-اسرائیلی امروز (دوشنبه)  ۳۱ اوت (۱۰ شهریور) با پروازی که «اولین پرواز تجاری مستقیم» بین اسرائیل و امارات توصیف شده، دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی ابوظبی شدند. 

بنابر اعلام وزارت خارجه امارات در این پرواز جرد کوشنر داماد و مشاور رئیس جمهوری ایالات متحده، رابرت اوبرایان مشاور امنیت ملی آمریکا و مئیر بن شابات مشاور امنیت ملی اسرائیل حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =