۱۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۵
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 84022143
۰ نفر

برچسب‌ها

رئیس شورای دیر: توسعه عدالت محوری رویکرد این نهاد است

بوشهر - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر دیر استان بوشهر گفت: عدالت در خدمات دهی به همه محلات و نقاط مورد توجه شهرداری و شورای اسلامی شهر است که با برنامه ریزی به آن توجه می‌شود.

مهران پوسه روز دوشنبه در جمع خبرنگاران شهردیر افزود: انسجام و اتحاد بین اعضای شورای اسلامی و اصحاب رسانه برای خدمات دهی مطلوب و بموقع به شهروندان مورد توجه است و این رویه را در این دوره شورا مورد تاکید است.

وی اضافه کرد: مشورت با مردم و تعامل با مسئولان برای یاری‌گری به این نهاد در انجام کارها برای توسعه و زیبایی شهر و رفع گره‌های موجود در سر راه امور مردم مهم است.

رئیس شورای اسلامی شهر دیر گفت: در زمان حاضر در شهر پروژه‌های نیمه کاره وجود دارد که باید با رایزنی و تعامل با مسئولان شهرستان و استان بتوانیم آنها را به سرانجام برسانیم تا رضایت مندی مردم فراهم شود.

پوسه ادامه داد: برای امیدواری به مردم و انعکاس خدمات شهرداری و شورای شهر تور خبرنگاران در سطح شهر و گزارش کار و سامانه پیامکی شورا راه اندازی خواهیم  شد تا مردم در جریان کارهای صورت گرفته توسط خدمتگزاران خود در این نهاد باشند.

وی در ارتباط با پروژه‌های در دست اجرای شهرداری دیر اظهارداشت: ساحل سازی، طرح خلیج فارس، ورودی شرقی و کانال آبی و میدان ورودی غربی شهر دیر در دست اجرا است و در آینده نزدیک طرح بزرگ دهکده گردشگری به وسعت ۱۰۰ هکتار در محدوده این شهر و راه‌اندازی بازار میوه و تره بار در فضای ۱۳ هزار مترمربع در دستور کار قرار دارد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر دیر گفت: طرح دفع پسماند بصورت اصولی به دلیل نبود زمین در محدوده شهر رها شد.

محمد خاکی افزود: این طرح با یک شرکت بزرگ برای اجرای به توافق رسیدیم و چند محل را برای جانمایی آن در نظر گرفتیم و مجوز محیط زیست و منابع طبیعی هم اخذ شد اما اداره امور آب به دلیل قرارگرفتن محل طرح در آبراه همکاری نکرد و طرح رها شد.

وی گفت: برای راه‌اندازی این چاره‌ای نداریم که مسئولان همکاری کنند و زمین در اختیار شورا و شهرداری قرار دهند زیرا مزیت این طرح برای شهرستان موثر است.

در این نشست خبرنگاران تعامل شورا با مسئولان شهرستان و اصحاب رسانه، جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی در سطح شهر، ترمیم نقاط حفاری شده معابر، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهرداری، اجرای برنامه‌های اولویت دار، راه‌اندازی سایت اطلاع رسانی شورای شهر، استفاده از ظرفیت خبرنگاران، کلاس آموزش خبرنگاری و ایجاد اتاق خبرنگار در شهر دیر را مورد تاکید قرار دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =