۱۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۷
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 84022082
۰ نفر

برچسب‌ها

پنج سارق حرفه ای خودرو در قم دستگیر شدند

قم - ایرنا -فرمانده انتظامی قم با اشاره به دستگیری پنج عضو باند سارقان حرفه ای خودرو در قم گفت: ۵۶ فقره سرقت در این رابطه کشف شد.

 سید محمود میرفیضی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، ۵ عضو باند سارقان حرفه ای خودرو در قم شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: اعضای این باند که دارای سوابق متعدد سرقت هستند، سوله ای را به عنوان محل اوراق خودروهای سرقتی و دپوی اموال مسروقه اجاره و ۵۶ دستگاه خودرو مسروقه اعم از پژو پارس، ۴۰۵ ، ۲۰۶ و پراید را سند نمره کرده و از طریق سایت های خرید و فروش به فروش می رساندند.

وی  با اشاره به تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم نسبت به شناسایی و تحویل اموال مسروقه به مالباختگان، تصریح کرد: متاسفانه درون اکثر خودروهای سرقت شده سوئیچ یدکی وجود داشته و یا خودرو فاقد لوازم و تجهیزات بازدارنده بوده که خواهش می کنیم شهروندان ونسبت به حفظ اموال شان بیش از پیش اهتمام داشته باشند.

فرمانده انتظامی قم به اعتیاد افراد دستگیر شده اشاره و بیان کرد: در نهایت متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =