نمکی از روسا و سرپرستان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور قدردانی کرد

تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای از روسا و سرپرستان دانشگاه و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در مدیریت بیماری کووید۱۹، به خصوص در ایام برگزاری مراسم عزای حسینی و با نظارت بر اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا از وزارت بهداشت، سعید نمکی روز دوشنبه در این نامه افزود: ضمن آرزوی قبولی عزاداری های جنابعالی، مدیران و کارمندان آن دانشگاه در سوگواری سالار شهیدان و یاران باوفایش، بدینوسیله از زحمات شبانه روزی جنابعالی، هیات رییسه محترم و همکاران ارجمندتان در مدیریت بیماری کووید۱۹، بخصوص در ایام برگزاری مراسم عزای حسینی و با نظارت بر اجرای شیوه نامه های بهداشتی قدردانی می شود. توفیق و تندرستی جنابعالی و کلیه همکاران ارجمندتان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

قدردانی نمکی از استانداران برای اجرای شیوه نامه های بهداشتی

همچنین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای دیگر از همراهی، همدلی و مدیریت استانداران کشور که از نخستین روزهای ابتلاء به بیماری کرونا در کمیته استانی مدیریت بیماری کرونا بخصوص در ایام عزای حسینی و در راستای اجرای شیوه نامه های بهداشتی، عمل کردند، قدردانی کرد.

در متن نامه قدردانی نمکی به استانداران آمده است: ضمن آرزوی قبولی عزاداری های جنابعالی در سوگ سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، صمیمانه از همراهی، همدلی و مدیریت جنابعالی از نخستین روزهای ابتلاء به بیماری کرونا در کمیته استانی مدیریت بیماری کرونا بخصوص در ایام عزای حسینی و در راستای اجرای شیوه نامه های بهداشتی، مراتب سپاس خود و همکارانم را تقدیم می دارم. توفیق، عزت و سربلندی جنابعالی و همکاران ارجمندتان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین با توجه به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مراسم عزاداری محرم، در پیامی از وعاظ، مداحان، مدیران و اعضای هیئات مذهبی و مردم قدردانی کرد.

نمکی در این پیام نوشت: با آرزوی قبولی عزاداری های همه عزیزان در دهه اول محرم الحرام و پاسداشت رشادت، آزادگی و مظلومیت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش مراتب قدردانی خود و کلیه همکارانم را از بزرگوارانی که در هوای گرم تابستان و در آفتاب داغ ظهر عاشورا در فضای باز و تحمل سختی بخصوص در استان های گرمسیر کشور، شیوه نامه های بهداشتی را رعایت فرمودند اعلام می دارم.

وی افزود: گرچه در نقاط محدودی گروه های اندکی به تمنای اینجانب و همکارانم وقعی ننهادند مع الوصف جمعیت کثیر عاشقان حضرت سیدالشهدا (ع) با رعایت کلیه اصول شرمسارشان کردند و تاسوعا و عاشورایی متفاوت و باشکوه در تاریخ کشورمان رقم زدند. سلامتی، عزت و توفیق روزافزون همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =