۱۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۶
کد خبرنگار: 2164
کد خبر: 84021986
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هیات رئیسه شورای اسلامی بخش مرکزی آستارا تشکیل شد

آستارا - ایرنا - بخشدار مرکزی آستارا از برگزاری انتخابات داخلی شورای اسلامی این بخش و تعیین ترکیب هیات رئیسه آن برای آخرین سال خدمت در این نهاد خبر داد.

توکل مافی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در اجرای ماده ۱۸ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران، امروز جلسه تعیین هیات رئیسه شورای بخش مرکزی در بخشداری برگزار شد.

وی ادامه داد: بر حسب آراء به دست آمده، فرداد آموزش نیا به عنوان رئیس، سامان پورواجد به عنوان نائب رئیس، نادر شیروان به عنوان منشی اول، حاتم موسوی به عنوان منشی دوم و پاشا سماپور به عنوان عضو شورا به مدت یکسال برای سال چهارم شورا تعیین شدند.

بخشدار مرکزی با قدردانی از همدلی و همکاری اعضای شورا در سال های گذشته، خواستار ادامه این روند برای توسعه و آبادانی بخش و کاهش مشکلات مردم شد.  

بخش مرکزی آستارا با ۱۶ هزار و ۷۰۰ نفر جمعیت دارای ۳۰ روستاست و از این تعداد، ۱۸ روستا در ۲ دهستان حیران و ویرمونی دارای دهیاری هستند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و با ۲ بخش مرکزی و لوندویل در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha