کشف ۴۵۹ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس سمنان و سیستان و بلوچستان

سمنان ـایرنا- فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: ۴۵۹ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس استان سیستان و بلوچستان کشف شد.

سردار سرتیپ دوم عبدالله حسنی روز دوشنبه ضمن اعلام این خبر به رسانه ها عملکرد مطلوب و موثر و اشراف اطلاعاتی بسیار مناسب ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان را مورد اشاره قرار داد و افزود:  در آخرین اقدام صورت گرفته در برخورد با سوداگران مرگ، سرنخ هایی از انتقال یک محموله بزرگ موادمخدر در شرق کشور به دست آمد.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی های فنی و دقیق ماموران، چگونگی این انتقال نیز مشخص شد و هماهنگی های لازم برای اجرای عملیات با پلیس سیستان و بلوچستان به عمل آمد.

وی به حضور ماموران انتظامی در محور "بمپور ـ دلگان" اشاره و تصریح کرد: با تعقیب و مراقبت های محسوس و نامحسوس سرانجام خودرو حامل موادمخدر در منطقه "شمس آباد" شناسایی و عملیات پلیس برای توقف آن آغاز شد.

به گفته سردار حسنی، سوداگران مرگ به محض مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی می کنند که با واکنش به موقع ماموران مواجه و پس از یک ساعت درگیری مسلحانه با توجه به تاریکی و موقعیت جغرافیایی خاص منطقه، خودرو را برجای گذاشته و متواری می شوند.

وی گفت: تعدادی مهمات جنگی نیز از داخل این خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با تاکید بر این که برخورد قاطع پلیس با سوداگران مرگ، تعطیلی ندارد از عموم مردم خواست تا هرگونه اطلاعات و اخبار خود در خصوص فعالیت های قاچاقچیان موادمخدر را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =