دریافت آثار جشنواره بین المللی فیلم رشد آغاز شد

تهران- ایرنا- دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد گفت: دریافت آثار شرکت کنندگان پنجاهمین دوره جشنواره از امروز آغاز شد.

به گزارش روز دوشنبه دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، سید سعید بدیعی دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در اولین جلسه شهریور ماه معاونت فناوری آموزشی که با حضور رؤسا و کارشناسان این معاونت تشکیل شد،‌ اظهار داشت: بر اساس مکاتبات به عمل آمده با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد از هفته اول شهریورماه کار دریافت آثار دوره پنجاهم را آغاز کرده است و همه فیلم‌سازان علاقمند به شرکت در دوره پنجاهم می‌توانند آثار خود را برای دبیرخانه ارسال کنند.

وی همچنین درخصوص تأخیر به وجود آمده در فعالیت دبیرخانه پنجاهمین دوره جشنواره فیلم رشد گفت: از آنجا که شیوع ویروس کرونا در سال ۹۹ گسترش بیشتری یافته و در اجرایی کردن برنامه‌های سال جاری تغییرات عمده‌ای به وجود آورده است، جشنواره بین المللی فیلم رشد نیز از این تغییرات مستثنی نبوده و به ناچار تصمیم‌گیری‌های لازم در خصوص برگزاری پنجاهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد با تأخیرات چند ماهه همراه بوده است.

به گزارش ایرنا، موضوعات اعلام شده در این دوره از جشنواره شامل دو بخش اصلی و جنبی است. در بخش اصلی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی مبتنی بر اسناد تحولی آموزش و پرورش و نیز فیلم‌های مرتبط با محتواهای کتب درسی و آثار مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب بررسی خواهد شد و در بخش جنبی آثاری که نگاهی به ابعاد تربیتی زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی داشته باشند، مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. علاقمندان همچنین برای اطلاع از ریز موضوعات جشنواره می‌توانند به نشانی Festival.roshd.ir مراجعه کنند.

بنابر اعلام دبیرخانه بین‌المللی فیلم رشد، علاقمندان به شرکت در پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد تا ۳۰ مهرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت Festival.roshd.ir ضمن مطالعه و رعایت ضوابط آیین‌نامه جشنواره فیلم رشد، نسبت به ثبت نام اقدام و یک نسخه از فیلم خود را به همراه کدرهگیری دریافت شده به نشانی تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- نبش کوچه آذرفر،  ساختمان شماره ۴ وزارت آموزش و پرورش(شهید سلیمی) - پلاک ۲۷۰ - کدپستی ۱۵۸۴۷۴۷۳۵۹- سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی- «دبیرخانه فیلم رشد» ارسال کنند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =