اخبار کوتاه انتظامی استان قزوین

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی قزوین از مرگ جوان ۳۵ ساله در استخر آب کشاورزی به علت عدم مهارت در شنا خبر داد.

به گزارش ظهر دوشنبه پایگاه خبری پلیس قزوین، سرهنگ بیژن خدایی در این رابطه اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد غرق شدگی در استخر ذخیره آب کشاورزی واقع در جاده فارسیان، بلافاصله ماموران انتظامی به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل و در بررسی‌های اولیه خود دریافتند جوانی ۳۵ ساله که به منظور شنا داخل استخر ذخیره آب کشاورزی شده بود، به علت بی‌احتیاطی، عمیق بودن استخر و مهارت نداشتن در شنا غرق شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین با اشاره به انتقال جسد متوفی به پزشک قانونی از کشاورزان خواست، با توجه به ممنوع بودن شنا در استخرهای ذخیره آب کشاورزی ضمن نصب حصار و علایم هشدار دهنده در خصوص خطرات شنا در این مکان‌ها، هشدارهای لازم را گوشزد کنند.

بی‌احتیاطی راننده ۲۰۶، جان عابر پیاده در قزوین را گرفت 

سرهنگ مهرداد حسن‌پور، رییس پلیس راهور استان در این رابطه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ استان مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در بلوار امام خامنه‌ای، بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

به گفته وی، در بررسی اولیه مشخص شد در این حادثه که بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با یک عابر پیاده حدودا ۲۵ ساله اتفاق افتاد، عابر به شدت مجروح و قبل از رسیدن عوامل امدادی جان خود را از دست داده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین با اشاره به اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است، از رانندگان خواست تا هنگام رانندگی با سرعت مطمئن حرکت کرده و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی، انحراف‌های ناگهانی و رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند.

توقیف ۱۸۰ راس دام فاقد مجوز در شهرستان بویین‌زهرا 

فرمانده انتظامی بویین‌زهرا از توقیف ۲ دستگاه کامیون تریلر حامل دام فاقد مجوز حمل و کشف ۱۸۰ راس دام در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ حسین رشیدتبار با بیان اینکه ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ پاسداران هنگام کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه کامیون تریلر حامل دام مشکوک و آنها را برای بررسی دقیق متوقف کردند، تصریح کرد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد رانندگان یاد شده فاقد مجوز حمل دام بوده و ۱۸۰ راس دام از نوع گوسفند نیز کشف شد.

سرهنگ رشیدتبار ارزش تقریبی دام‌های کشف شده را هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برابر نظر کارشناسان اعلام و یادآور شد: دام‌های کشف شده تحویل اداره دامپزشکی و ۲ متهم دستگیر شده نیز با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =