فرمانده ناجا از هیات‌های مذهبی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی قدردانی کرد

تهران - ایرنا - فرمانده ناجا ضمن قدردانی از هیات‌های مذهبی به دلیل همکاری بسیار خوب با پلیس در دهه اول محرم گفت: امیدواریم با ریشه‌کنی ویروس منحوس کرونا، ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را در روزهای آتی و تا پایان ماه صفر باشکوه‌تر برگزار کنیم.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ارائه دستورالعمل های بهداشتی و به تبع آن محدودیت های موجود، شاهد برگزاری باشکوه مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بودیم که جا دارد از مسئولان هیات ها، حسینیه ها، مساجد و تکایا به دلیل همکاری با نیروی انتظامی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ایام محرم، خصوصا تاسوعا و عاشورای حسینی تشکر و قدردانی کنم.

وی ادامه داد: انصافا در شب های دهه اول ماه محرم و در شرایطی که کشور درگیر ویروس منحوس کروناست، مایه خرسندی است که با مدیریت و برنامه ریزی دقیق و اصولی و همچنین همراهی مردم فهیم ایران اسلامی، مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با رعایت دستور العمل های بهداشتی به نحو مطلوب در سراسر کشور برگزار شد.

فرمانده ناجا تصریح کرد: بر خود وظیفه می دانم که از عزاداران حسینی، عاشقان و شیفتگان اهل بیت (ع) که به فرمان رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) لبیک گفتند و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کردند، قدردانی و تشکر کنم.

وی ضمن آرزوی قبولی عزاداری های عاشقان و شیفتگان اهل بیت (ع) خاطرنشان کرد: امید است با عنایات خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و هدایت های داهیانه رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، با ریشه‌کن کردن ویروس منحوس کرونا در کشور، ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را در روزهای آتی و تاپایان صفر باشکوه تر برگزار کنیم.

سردار اشتری تاکید کرد: از زحمات و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی همه کارکنان نیروی انتظامی که خالصانه در حال خدمت رسانی به مردم هستند، خصوصا در این ایام قدردانی می کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =