آغاز تمرینات ملی‌پوشان تکواندو از ۱۵ شهریور

تهران- ایرنا- اردوی آماده‌سازی ملی‌پوشان تکواندو پس از چند ماه تعطیلی از ۱۵ شهریورماه در بخش‌های مردان، زنان و پاراتکواندو با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز می‌شود.

اردوی تیم‌های ملی تکواندو از اسفندماه سال گذشته با شیوع ویروس کرونا در کشور تعطیل شد و حالا پس از گذشت نزدیک به ۶ ماه تمرینات تیم‌های از روز شنبه آغاز می‌شود. ۱۰ نفر در این اردوها حضور خواهند داشت.

«آرش فرهادیان» در این خصوص، گفت: پس از ارائه پروتکل‌های بهداشتی به ستاد مقابله با کرونا در ورزش و وزارت ورزش و جوانان در نهایت توانستیم مجوز برگزاری اردوهای تیم ملی را کسب کرده و با حداقل نفرات تمرینات را آغاز می‌کنیم.

رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو خاطرنشان کرد: اردوی تیم ملی تکواندو در گروه مردان با حضور «آرمین هادی‌پور» و «میرهاشم حسینی»  ۲ المپین تکواندو کشورمان و «سجاد مردانی» آغاز خواهد شد و یک تکواندوکار دیگر نیز به این نفرات اضافه می‌شود. در گروه زنان نیز با ۴ تکواندوکار تمرینات پیگیری می‌شود که اسامی آنان طی ۲ روز آینده مشخص می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین در بخش پاراتکواندو نیز «مهدی پوررهنما» و «اصغر عزیزی» پارالمپین‌های تکواندو کشورمان تمرینات خود را شروع می‌کنند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha