۱۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۲
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84021805
۰ نفر

برچسب‌ها

والیبال خوزستان نیاز به حمایت دارد

اهواز – ایرنا – رییس هیات والیبال خوزستان گفت: رشته والیبال در استان به خوبی حمایت نمی شود در حالی که می توانستیم چندین بازیکن مثل موسوی و شریفات داشته باشیم که برای کشور افتخارآفرینی کنند.

سعید شاهرخی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ما در رده سنی نوجوانان، بازیکنی در حد تیم ملی داریم و اگر روی او سرمایه گذاری شود شاید بهتر از موسوی (بازیکن خوزستانی تیم ملی) شود اما متاسفانه به امثال این استعدادها توجهی نمی شود. این بازیکنان وقتی به سن بالاتر می‌روند جذب تیم‌های دیگر می شوند و ما به راحتی استعدادهای خود را از دست می دهیم.

وی ادامه داد: وقتی انگیزه لازم نزد والیبالیست های نوجوان و جوان استان وجود نداشته باشد، این رشته را کنار می گذارند یا به استان‌های دیگر کوچ می کنند. بازیکنی همچون اوسیوند که اهل مسجدسلیمان است جزو استعدادهای این رشته به شمار می رود که سال گذشته جذب تیم شهرداری ورامین شد.

رییس هیات والیبال خوزستان با اشاره به اینکه در چند سال اخیر به هر دری زدیم اما کسی صدایمان را نشنید گفت: در استان شرکت ها و ارگان های بی شماری وجود دارد اما هیچ یک حاضر به سرمایه گذاری در این رشته نیستند. ما حتی با چند شرکت صحبت کردیم اما  به بهانه کرونا گفتند هیچ کاری انجام نمی دهیم.

وی با بیان اینکه مسابقات لیگ برتر و دسته یک کشور تنها با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار می شود گفت: ما هیچ تیمی در لیگ یک و برتر نداریم، قرار بود آقای داورزنی اسفندماه سال گذشته به اهواز سفر و مشکل تیمداری خوزستان در لیگ کشور را برطرف کند که شیوع بیماری کرونا مانع از انجام این کار شد.

شاهرخی ادامه داد: کار هیات استان تیمداری در لیگ کشور نیست و فدراسیون این اجازه را به ما نمی دهد لذا انتظار داریم که شرکت ها و ارگان های استان از والیبال حمایت کنند.

وی در ادامه به والیبال ساحلی اشاره کرد و گفت: کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی موجب شد تا به بخش والیبال ساحلی توجه بیشتری داشته باشیم و فعالیت های خود را در این رشته دنبال کنیم. با توجه به اینکه والیبال ساحلی در هوای آزاد برگزار می شود فعالیت در این بخش هیچ مشکلی ندارد و در این راستا مسابقات بزرگسالان استان را اواخر شهریورماه برگزار می کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =