کمک‌های مردمی به کمیته امداد استان سمنان ۶۱ درصد افزایش یافت

سمنان- ایرنا- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان گفت: مشارکت مردم استان در دستگیری از نیازمندان در سرفصل‌های مختلف تعریف‌شده در این نهاد امسال ۶۱ درصد افزایش یافت.

به گزارش ایرنا، حسن ویلان روز دوشنبه به رسانه ها خاطرنشان کرد: کمک‌های مردمی به کمیته امداد و بیش از ۷۰ مرکز نیکوکاری امسال با  رشد چشمگیری همراه شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان از رشد ۶۱ درصدی مشارکت مردم استان در سرفصل زکات، اکرام ایتام و محسنین، صدقه، اهدای قربانی و اطعام نیازمندان و تامین جهیزیه در پنج ماهه سال جاری خبر داد و گفت: مجموعه مشارکت‌های مردمی به ۵۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان رسید.

وی تصریح کرد: مجموع مشارکت‌های مردمی در پنج‌ماهه سال گذشته ۳۱ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان بود که بر این اساس در مدت مشابه سال جاری با رشد ۶۱ درصدی همراه شده است.

ویلان با بیان اینکه مودیان زکات استان سمنان امسال ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان زکات پرداخت کردند، اظهار داشت: در این مدت ۲ میلیارد و ۳۴۱ میلیون تومان صدقه جمع‌آوری و برای نیازمندان هزینه شد.

وی با اشاره به عید قربان و طرح ذبح عظیم در استان سمنان خاطرنشان کرد: خیرین و نیک اندیشان چهار میلیارد و ۸۸۲ میلیون تومان قربانی خود را با هدف کمک  بین نیازمندان اهدا کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان یادآور شد: مردم استان می‌توانند وجوه نقدی خود را با شماره‌گیری سامانه آنی پرداخت#۰۲۳۸۸۷۷، شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت ۶۰۳۷-۶۹۱۹-۹۰۱۷- ۶۹۸۴ نزد بانک صادرات پرداخت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =