ساخت مسکن روستایی در شهرستان عنبرآباد طی هفت سال چهار برابر شد

جیرفت - ایرنا - فرماندار عنبرآباد در جنوب استان کرمان با بیان اینکه ساخت مسکن روستایی و مددجویی در این شهرستان چهار برابر افزایش یافته است گفت: طی هفت سال گذشته چهار هزار واحد مسکونی برای مددجویان و روستاییان این منطقه احداث شده است.

محمود رئیسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن اشاره به توفیقات دولت در بخش احداث مسکن روستایی از افتتاح و کلنگ‌زنی ۶۹ طرح با اعتبار ۱۲۳ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در شهرستان عنبرآباد خبر داد.

او طرح‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی را در حوزه‌های بهداشت، آب آشامیدنی، بوستان‌های روستایی و شهری، آبخیزداری، مسکن، برق‌رسانی، طرح‌های هادی روستایی، سایت‌های مخابراتی، فیبر نوری و اصلاح معابر شهری اعلام کرد.
وی افت ولتاژ برق را یکی از مهم‌ترین مشکلات مردم شهرستان عنبرآباد به ویژه در فصل تابستان دانست و از هزینه کرد هفت و نیم میلیارد تومان اعتبار در این زمینه خبر داد و گفت: این میزان اعتبار از ابتدای دولت یازدهم تا کنون هزینه شد.
فرماندار عنبرآباد همه خدمات ارائه شده را نتیجه وفاق و همدلی بین مسوولان دانست و بر تلاش جهادی برای رفع مشکلات مردم تاکید کرد.
رئیسی خدمات دولت را خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: القای نا امیدی و کم‌رنگ نشان دادن خدمات دولت نقشه دشمنان است و وحدت و امیدآفرینی باید در جامعه حفظ شود.
عنبرآباد در فاصله ۲۶۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.