۲۵ مجتمع خدماتی و رفاهی قزوین مورد بازرسی قرار گرفتند

قزوین – ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در راستای رعایت دستورالعمل‌های مقابله با بیماری کرونا، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از گرانفروشی، ۲۵ مجتمع خدماتی و رفاهی قزوین مورد بازرسی و نظارت قرار گرفتند.

علی اکبر کبیری روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: این بازرسی‌ها در قالب گشت مشترک با حضور نمایندگان دستگاه‌های دامپزشکی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، اداره کل بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

وی اضافه کرد: طی این بازدیدها برای چهار واحد صنفی شامل رستوران، خواروبارفروشی و کافی شاپ برگه گزارش بازرسی تنظیم شد و جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

کبیری خاطر نشان ساخت: همچنین در این گشت مشترک به سه واحد صنفی به علت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی اخطار پلمب داده شد.

این مسوول اضافه کرد:نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی استان قزوین در رسته‌های مختلف با حضور دستگاه‌های متولی به صورت مستمر و منظم برگزار می‌شود تا از تخلفات صنفی مانند رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی، درج نکردن قیمت و گرانفروشی جلوی به عمل آید.

استان قزوین ۱۰۱ اتحادیه و ۳۸ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =