آذری: لیست خرید نکونام به زودی آماده می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تاکید کرد که سرمربی این تیم برای فصل آینده جواد نکونام خواهد بود و لیست خرید او به زودی به باشگاه داده می‌شود.

سعید آذری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، در خصوص اینکه چند روز پیش اعلام شد که قرار است به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان معرفی شود اما این اتفاق رخ نداد، گفت: من به احترام هواداران سپاهان، عظیمیان و باشگاه سپاهان جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه داشتم بعد از آن قرار شد که تا شنبه گذشته دوستان اعلام کنند که نتیجه چیست که اطلاع ندادند. البته با دستور محمدی مدیرعامل کارخانه فولاد با رفتن من به سپاهان مخالفت شد و من در فولاد ماندم.

وی ادامه داد: توافق با سپاهان انجام نشد و به خاطر اینکه محمدی اجازه نداد هیچ اتفاقی رخ نداد. من در جلسه با سپاهانی ها نقطه نظرات خودم را هم کامل گفتم و قرار شد که تصمیم در این مورد را مدیران ارشد دو شرکت بگیرند که نتیجه این شد که من در فولاد ماندم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص اینکه تکلیف جواد نکونام در این تیم چه می‌شود؟ عنوان کرد: ما با نکونام صحبت کردیم و به قول معروف با او تمام کردیم. قرار شده که ظرف چند روز آینده نکونام فهرست مورد نظر و مازاد خود را اعلام کند تا ما وارد نقل و انتقالات شویم. البته سیاست ما این است که اسکلت تیم را حفظ کنیم اما تغییراتی هم ممکن است رخ بدهد.

آذری خاطر نشان کرد؛ نمی خواهیم خودمان را اسیر هیاهوی نقل و انتقالات کنیم، ما منتظر هستیم تا ببینیم نیازهایمان چیست و نسبت به نیازهای مان خرید می کنیم. ضمن اینکه توانایی خوبی هم برای خرید کردن داریم و مشکل مالی نداریم. البته این را بگویم که ما حاضر نیستیم برای هر بازیکنی هرقیمتی را پرداخت کنیم و به قول معروف بازار را به هم بریزیم ما برای هر بازیکن نسبت به ارزشی که دارد هزینه می‌کنیم.

 وی در خصوص آینده آیاندا پاتوسی در فولاد گفت: پاتوسی نمی‌خواهد دیگر قرضی بازی کند و با توجه به قانون منع جذب بازیکنان جدید خارجی، در ایران فقط می تواند در فولاد بازی کند. ما قرار است با باشگاه پاتوسی صحبت هایمان را انجام دهیم اگر قرار باشد او را نگه داریم پاتوسی قول داده که وزن خودش را ایده آل می کند و با بدنی متناسب برای فولاد بازی خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص سیاست های این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده عنوان کرد: در این چند فصل گذشته ثابت شده اولین ابزار برای مبارزه در آسیا بازیکن با کیفیت است. حالا آنکه سیاست‌های ما برای آسیا چه چیزی است باید جلسه با اعضای هیات مدیره داشته باشیم. البته وقتی تقویم بازی ها را برای فصل جدید بدانیم می توانیم خودمان را تنظیم کنیم.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =