یک کارگاه مبل سازی در غرب پایتخت طعمه آتش شد

تهران- ایرنا- یک کارگاه مبل‌سازی به وسعت ۲ هزار متر در چهاردانگه اسلامشهر دچار آتش‌سوزی شد که این حادثه بدون مصدومیت مهار گردید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۸:۴۵ امروز این حادثه به سامانه ۱۲۵ اعلام و با توجه به اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانان شهر تهران بود اما بلافاصله ماموران ۳ ایستگاه آتش‌نشانی به عنوان نیروهای کمکی به محل حادثه اعزام شدند.

«سید جلال ملکی» افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که یک سوله ۲ هزار متری که در یک گاراژ ۵ هزار متری قرار داشت دچار آتش سوزی گسترده شده‌است.

وی ادامه داد: این سوله در زمینه تولید اسکلت های چوبی برای ساخت مبل فعالیت داشت که بدلیل آتش کردن چوب این حریق در حال سرایت به اطراف بود.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش نشانان وارد عملیات شدند و پس از دقایقی موفق شدند این آتش سوزی را بدون مصدومیت مهار کنند.

به گفته وی، به‌دلیل شدت حرارت و ناایمن بودن بخشی از سقف‌های این سوله تخریب شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان آتش‌نشانی چهاردانگه اسلامشهر اعلام کرد.

منطقه چهاردانگه اسلامشهر که در جنوب‌غربی پایتخت واقع شده تعداد زیادی کارگاه چوبی در زمینه تولید مبل فعالیت دارند که برخی از این کارگاه‌ها ناایمن هستند که مالکان این کارگاه‌ها باید فکری به حال ایمنی این اماکن تولیدی کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =