یک و نیم تن چوب قاچاق در غرب تهران کشف شد

تهران- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های شهریار، رباط کریم، اسلامشهر، قدس و بهارستان از کشف و ضبط ۱.۵ تن چوب قاچاق خبرداد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز دوشنبه  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، حسن مسعودی با اعلام این خبر افزود: این چوب های قاچاق که از گونه توسکا بوده توسط عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان شهریار و با همکاری اداره آگاهی شهرستان بهارستان و طی عملیات گشت و بازرسی در محور مواصلاتی شهریار-بهارستان کشف و ضبط شد.

وی اظهار داشت: در این راستا خودرو حامل چوب‌های قاچاق توقیف و پرونده‌ای تشکیل و حاملان این چوب‌ها به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مقام مسئول تأکید کرد: با توجه به اینکه شهرستان‌های جنوب غربی استان تهران به عنوان محورهای مواصلاتی با دیگر استان‌ها، از اهمیت خاصی برخوردار هستند، بنا به تعامل ایجاد شده با نیروی انتظامی تیم های گشت و مراقبت فعال بوده و رصد و پایش شبانه روزی این محورها توسط نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان شهریار  انجام شده و پلیس شرایط ناامنی را برای قاچاقچیان چوب ایجاد کرده‌است.

مسعودی از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف در عرصه‌های ملی و همچنین قاچاق چوب مراتب را فوراً از طریق سامانه ۱۵۰۴ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =