۱۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۷
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 84021635
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز مرحله دوم برون سپاری تهیه نقشه املاک لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان گفت: دومین مرحله طرح برون سپاری برای تهیه نقشه عرصه املاک و واگذاری آن به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط در استان آغاز شد.

علی‌اکبر باقری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این طرح برابر قانون جامع حدنگار کشور در راستای برنامه‌های ابلاغی سازمان ثبت اسناد و املاک، بر اساس شیوه نامه نظام جامع کاداستر و با گذراندن دوره‌های آموزشی اجرا می شود.

وی با اشاره به شرایط اختصاصی متقاضیان افزود: شرکت‌های مشاور دارای صلاحیت نقشه‌برداری می‌توانند با معرفی نقشه‌برداران خود (دانش آموختگان رشته نقشه‌برداری در مقاطع مختلف) برای گذراندن دوره آموزشی و احراز صلاحیت در فراخوان شرکت کنند.

باقری اضافه کرد: اشخاص حقیقی واجد شرایط، شامل دانش آموختگان رشته نقشه‌برداری در مقطع کارشناسی و بالاتر، دارندگان پروانه اشتغال سازمان نظام مهندسی ساختمان در رشته نقشه‌برداری و کارشناسان رسمی دادگستری در این زمینه می‌شوند.  

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان نداشتن سوء پیشینه کیفری را از شرایط لازم برای متقاضیان برشمرد و گفت: متقاضیان برای  فعالیت در طرح مذکور باید دارای دستگاه ROVER (از ابزار نقشه برداری) و کاربری تائید شده در سامانه شمیم سازمان باشند.

باقری عنوان کرد: متقاضیان باید از ۱۰  شهریورماه به مدت یک هفته نسبت به تکمیل فرم درخواست پیوست، اقدام و رزومه خود شامل تصویر مصدق مدارک هویتی، سوابق تحصیلی و  اجرایی، پروانه اشتغال یا پروانه فعالیت را به باجه های پستی منتخب در استان تحویل دهند.

وی ادامه داد: متقاضیان پس از تکمیل مدارک و تائید اولیه، برای گذراندن دوره آموزشی به مرکز آموزش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان معرفی می‌شوند.

باقری  یادآور شد: ثبت‌نام و تکمیل مدارک هیچ‌گونه تعهدی برای اداره کل ثبت اسناد و املاک لرستان در خصوص جذب، استخدام و ارجاع امر نقشه‌برداری ایجاد نخواهد کرد چراکه واگذاری به افراد از سوی این اداره کل مستلزم موفقیت در آزمون مربوطه و رعایت ضوابط و مقررات سازمان خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =