هیات رییسه شورای شهر کرمانشاه مشخص شد

کرمانشاه- ایرنا- سخنگوی شورای شهر کرمانشاه از برگزاری انتخابات هیات رییسه برای آخرین سال دوره پنجم این شورا خبر داد و گفت: در این انتخابات طیب حیدری رییس شورا و سیداحسان احسانی به عنوان نایب رییس شورا انتخاب شدند.

ابراهیم مرادی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود : سید میثم موسوی‌اجاق منشی اول، سید پیمان موسوی منشی دوم، سید حجت‌الله موسوی اجاق خزانه‌دار و ابراهیم مرادی هم به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شدند.

شورای شهر باید در ویترین مردم قرار بگیرد

مرادی وظیفه شورای شهر را تصویب لوایح و نظارت بر برنامه‌های کلان شهری دانست و گفت: براین اساس شورای شهر در سه سال گذشته نمره قبولی می‌گیرد و باید بدانیم که شهرداری بدون کمک شورای شهر نمی‌تواند به وظایف خود عمل کند و امروز هم نیازمند هم افزایی بیشتر شورا و شهرداری هستیم.

وی درخصوص اولویت‌های کاری شورای شهر در سال پایانی خود هم گفت: در یک سال آینده شهرداری باید پروژه‌های نیمه‌تمام را به بهره‌برداری برساند و در این زمینه هم شورای شهر پشتیبان شهرداری است.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه ضمن انتقاد از روسای قبلی شورا درخصوص نحوه ارتباط با مردم و رسانه‌ها هم گفت: شورا باید در ویترین مردم قرار بگیرد و تمام جزییات شورای شهر از طریق رسانه‌ها و کانال‌های اطلاع‌رسانی به سمع و نظر مردم برسد.

رسانه‌ها باید در همه جلسات شورای شهر حضور داشته باشند

مرادی حضور رسانه‌ها در همه جلسات شورای شهر را ضروری دانست و اظهار داشت: باید بعد از هر جلسه گزارشی از مصوبات و اقدامات شورای شهر را برای مردم بازگو کنیم تا خود مردم عملکرد شورا و نتایج آن را قضاوت کنند و بر همین اساس هم سعی می‌کنم به عنوان سخنگو حداقل یک روز در هفته را به گفت و گو با رسانه‌ها اختصاص دهم.

این عضو شورای شهر در پایان خواستار هم افزایی و همفکری شهرداری و همه اعضای شورای شهر شد و افزود: امیدوارم شهردار و اعضای شورای شهر از مدار قانون عدول نکنیم و اگر همه ما بر مدار قانون حرکت کنیم تاریخ ثابت می‌کند که ما برنده‌ایم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها