درخشش سربازان پادگان شیروان در جشنواره جوان سرباز سپاه

بجنورد-ایرنا- سربازان وظیفه آموزشگاه رزم مقدماتی شهید هاشمی نژاد نزسا شیروان در دوازدهمین جشنواره جوان سرباز سپاه خوش درخشیدند.

سرهنگ پاسدار سید محسن حسینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در دوازدهمین جشنواره جوان سرباز در سطح سپاه، رزم دار یکم وظیفه محمد رشیدی در محور سرباز، وظیفه شناسی و اقدام برجسته و پاسدار احسان ایزانلو در محور پایور نمونه مرتبط با سرباز حائز رتبه های برتر شدند.
وی با اشاره به اینکه شرایط کرونا موجب شده است که مراسم و همایش ها لغو شود گفت: مراسم دوازدهمین جشنواره جوان سرباز در سطح ستاد کل نیروهای مسلح و سپاه پاسداران برگزار نشد و لوح تقدیر و هدایا افراد به یگان های خدمتی ارسال شده است.
سرهنگ پاسدار حسینی افزود: آموزشگاه رزم مقدماتی شهید هاشمی نژاد نزسا شیروان به عنوان تنها یکان نیروهای مسلح در شرق کشور است که موفق به کسب رتبه های برتر در ششمین، نهمین، دهمین، یازدهمین و دوازدهمین جشنواره جوان سرباز در سطح ستاد کل نیروهای مسلح و سپاه پاسداران می باشد که موفق به کسب رتبه های برتر شده است.
فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی شهید هاشمی نژاد شیروان گفت: در این مرحله از جشنواره جوان سرباز، نیروی زمینی سپاه پاسداران دارای پنج منتخب در بخش سرباز و ۲ منتخب در بخش پایوران داشته است.
به گفته وی دوازدهمین جشنواره جوان سرباز در سطح سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به میزبانی نیروی قدس سپاه برگزار شد.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha