تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات دور دوم مجلس در زنجان مهیا است

زنجان - ایرنا - فرماندار شهرستان زنجان گفت: همه اقلام و امکانات مورد نیاز برای برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان تامین و تمهیدات لازم در این زمینه فراهم شده است.

رضا عسگری روز دوشنبه در  گفت و گو با خبرنگاران افزود: در انتخابات مرحله دوم نیز هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی فعالیت خواهند داشت و با به کارگیری نمایندگان فرماندار، اعضای شعب، بازرسان و ناظران، رای گیری از مردم انجام خواهد شد.

وی با اشاره به الکترونیکی شدن انتخابات اظهار داشت: دوم اسفند سال گذشته، همه شعب اخذ رای را به دستگاه‌های احراز هویت الکترونیک تجهیز کردیم که دستاوردهای مهمی چون استعلام آنلاین، پیشگیری از رای‌های تکراری، شناسنامه‌های جعلی و افراد فوت شده داشت و برای مرحله دوم انتخابات در شهریورماه نیز همه دستگاه‌های احراز هویت تامین شده است.

عسگری به شروع تبلیغات قانونی و رسمی از سوی نامزدهای انتخاباتی در ۱۳ شهریور و اتمام آن در ۲۴ ساعت قبل از شروع رای گیری اشاره کرد و افزود: برای دور دوم امکان استفاده ۲ نامزد از ظرفیت صدا و سیما به صورت کاملا عادلانه پیش بینی شده است.

فرماندار زنجان ضمن اعلام آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات، پیش بینی مسائل پشتیبانی، نظارت بر امور انتخابات و کنترل مسائل تبلیغاتی تا روز اخذ رای را سبب انجام انتخابات شفاف، سالم و به دور از حاشیه عنوان کرد.

دور دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۱ شهریور همزمان در ۹ استان برای ۱۱ حوزه انتخابیه شامل ۲۴ شهرستان برگزار می‌شود.

در انتخابات این دوره از مجلس در حوزه‌ انتخابیه زنجان و طارم انتخاب یکی از نمایندگان به دور دوم کشیده شده است.

 در حوزه انتخابیه زنجان و طارم مهدی باقری و نبی‌الله محمدی با هم رقابت خواهند کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =