نصب ۲۵ دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه‌های کشاورزی در مغان

اردبیل - ایرنا - نماینده مجری طرح احیا و تعادل‌بخشی و تغذیه مصنوعی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل از نصب ۲۵ دستگاه کنتور حجمی و هوشمند بروی چاه‌های کشاورزی، صنعتی و خدمات در پارس‌آباد ، بیله‌سوار و اصلاندوز مغان خبر داد.

به گزارش ایرنا ، داور بستام روز دوشنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات گروه‌های گشت و بازرسی چاه‌ها افزود: در راستای اجرای طرح احیا و تعادل‌بخشی منابع آبی شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز نصب دستگاه‌های کنتور حجمی و هوشمند در چاه‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به لزوم فعالیت گسترده گروه‌های گشت و بازرسی از منابع آب محدوده شمال استان بیان کرد: گشت‌زنی‌های مستمر  شناسایی تخلفات و گزارش بموقع آن به امور منابع آب جهت  برخورد قانونی با نقض‌کنندگان قوانین منابع آب ضروری است.

وی با تاکید بر لزوم تلاش برای حفاظت و صیانت از منابع آب اظهارداشت: با توجه به گستردگی حوزه منابع آب در شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز و وجود منابع عظیم آب سطحی در این منطقه، جلوگیری از تصرفات به بستر و حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها در راستای حفظ حقوق بیت‌المال از اولویت‌های شرکت آب منطقه‌ای اردبیل است.

بستام بروز کردن آمار و بازدید از منابع آبی موجود در شهرستان‌های شمالی استان را از گروه‌های گشت و بازرسی خواستار شد و افزود: باید با گشت‌زنی و شناسایی تخلفات منابع  آب سطحی و مراکز آلاینده از تخلفات در تجاوز به حریم منابع آب جلوگیری شود.

رحمت سلیمی، رییس گروه طرح احیا و تعادل‌بخشی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل نیز در این جلسه بر مستندسازی و ارائه خدمات الکترونیکی جهت به حداقل رساندن مراجعات مشترکین تاکید کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha