۵۶ بیمار جدید کرونا در البرز بستری شدند

کرج - ایرنا - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که ۵۶ بیمار جدید کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان های این استان بستری شدند.

به گزارش شامگاه یکشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز، دکتر محمد فتحی گفت: با بستری شدن این افراد شمار افراد برخوردار از خدمات بیمارستانی این استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به ۱۵ هزارو ۲۶۲ نفر رسید.

وی با  بیان اینکه در زمان حاضر تعداد ۴۰۴ نفر شامل موارد  قطعی ، محتمل و مشکوک  در مراکز درمانی بستری هستند، افزود: از این تعداد  ۱۳۸ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ می باشند. 

سرپرست  دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۳۵۳ نفر سرپایی با علائم مشکوک به مراکز درمانی استان مراجعه کردند که ۵۶ مورد در بیمارستان ها بستری شدند .

دکتر فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۹۷ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ هستند، تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده ی بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۱۱ نفر رسید. 

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۹۳۸ نفر رسید .

 از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۳هزار و ۹۰۲ نفر  از مراکز درمانی البرز ترخیص شده اندکه ۳۲ نفر آنان در ۲۴ ساعت گذشته بهبود یافتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =