گزارشی از ترافیک سنگین در جاده‌های خروجی مازندران

ساری - ایرنا - با وجود آغاز محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز یکشنبه، جاده‌های مازندران در ساعات شامگاهی با ترافیک سنگین مسافران را بدرقه کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، رییس پلیس راه مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون تردد خودرویی در تمامی جاده های منتهی به پایتخت کشور به صورت سنگین است.

سرهنگ قدمی گفت: ترافیک در جاده کندوان در مسیر شمال به جنوب محدوده مرزن آباد سنگین و در محدود پل زنگوله ، پل دزبن و هزار چم پرحجم و نیمه سنگین است. 

وی همچنین ترافیک خودرویی در جاده هراز محدوده پیچ پرن در هر ۲ مسیر رفت و برگشت را سنگین توصیف کرد و گفت: در محدوده آب اسک، شاهاندشت و بائیجان این جاده نیز ترافیک به صورت نیمه سنگین است.

رییس پلیس راه مازندران اظهار داشت: جاده سوادکوه نیز در محدوده شهر زیراب تا پل سفید با ترافیک نیمه سنگین و به صورت مقطعی سنگین است. 

وی اعلام کرد: در دیگر محورهای مواصلاتی استان از جمله کیاسر ، کناره و محور مواصلاتی به استان گلستان ترافیک پرحجم اما روان است. 

قدمی با اشاره به یکطرفه شدن محور کندوان از ظهر امروز به سمت جنوب اعلام کرد: تردد خودرویی در جاده هراز از محدوده آب اسک به سمت تهران یکطرفه است.

رییس پلیس راه مازندران همچنین با اشاره به آغاز موج جدید ترافیکی در جاده های مازندران پیش بینی کرد که به دلیل تعطیلات اخیر ، برای فردا نیز ترافیک سنگین خودرویی در جاده های مواصلاتی به خصوص مسیرهای منتهی به پایتخت کشور را شاهد باشیم.

قدمی اضافه کرد: به دلیل بازگشت مردم استان از سمت ییلاقات و روستاهای کوهستانی خود ، پیش‌بینی می شود بار ترافیکی محورهای کوهستانی نیز تا اواخر امشب سنگین و پرحجم باشد.

قدمی اظهار داشت : رانندگان و سرنشینان خودروها سعی کنند در زمان ترافیک صبر به خرج داده و در خودروهای خود بمانند و از پیاده شدن غیرضروری اجتناب نمایند. 

وی همچین از مردم و مسافران خواست با رعایت قوانین رانندگی و همکاری با پلیس از بروز هرگونه حادثه منتهی به خسارت جانی ، مالی و شرایط مساعد برای انتقال ویروس و بیماری خودداری کنند. 

هوای شهرها و محور های مواصلاتی استان مازندران هم اکنون صاف و در برخی مناطق نیمه ابری همراه با افزایش دما است .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =