ترافیک در محورهای منتهی به تهران در استان سمنان پرحجم است

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: محورهای ارتباطی ورودی به استان سمنان از استان‌های همجوار، به ویژه شریان اصلی کشور به سمت تهران، اکنون دارای ترافیک پرحجم و روان است.

سرهنگ تقی کبیری شامگاه یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: محورهای ورودی به استان سمنان از سمت استان‌های گلستان، مازندران و خراسان رضوی دارای ترافیک پرحجم و روان است.
رئیس پلیس راه استان سمنان تصریح کرد: امروز یکشنبه با وجود حجم ترددها در محورهای مواصلاتی استان تصادف مهم که منجر به فوت و جرح شود، رخ نداده است.
وی ادامه داد: بیش از ۶۰ تیم پلیس برای تامین امنیت و سفر بی خطر مسافران در نقاط مختلف جاده‌ها و به طور خاص در نقاط حادثه‌خیز مستقر است.
کبیری با تاکید بر پرهیز از رانندگی با سرعت و سبقت غیرمجاز گفت: رعایت فاصله طولی نقش مهمی در پیشگیری و جلوگیری از تصادف در جاده ها دارد.
رئیس پلیس راه استان سمنان یادآور شد: در نظر گرفتن زمان استراحت در بین رانندگی طولانی برای رفع خستگی، مهم‌ترین توصیه پلیس راه استان سمنان برای جلوگیری از واژگونی است.
سالانه دست کم ۲۰ میلیون مسافر و گردشگر از محورهای ارتباطی استان سمنان تردد می کنند. حدود ۶۰۰ کیلومتر از محور تهران-مشهد در استان سمنان واقع است.
استان سمنان بیش از هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، آزادراه و جاده اصلی و فرعی و بیش از یکهزار هزار کیلومتر راه روستایی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =