۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۲
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 84020907
۰ نفر

برچسب‌ها

اورژانس تهران در کنار عزاداران حسینی است

تهران- ایرنا- رییس مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه در دهه اول ماه محرم تکنسین های اورژانس در اماکن و معابر پرازدحام مستقر هستند اعلام کرد: تکنسین های اورژانس برای تامین سلامت تا پایان امشب در کنار عزاداران حسینی خواهند بود.

«پیمان صابریان» عصر یکشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در دهه اول محرم تکنسین های اورژانس بصورت سواره و پیاده تامین کننده ایمنی عزاداران حسینی بودند و اوضاع سلامت عزاداران در زمان برگزاری مراسم عزاداری رصد می کردند.

وی افزود: امسال عزاداران بخوبی پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند و همچنین تکنسین های اورژانس با حضور خود در اماکن پر ازدحام موفق شدند چندین نفر از افراد که معمولا مسن بودند بدلیل ضعف و بی حالی مداوا کنند.

رییس اورژانس تهران ادامه داد: امشب نیز مراسم شام غریبان در نقاط مختلف شهر تهران برگزار خواهد شد و همچون شب های گذشته تکنسین های اورژانس در کنار عزاداران خواهد بود.

به گفته وی، تکنسین های اورژانس با ده ها دستگاه موتورلانس و چندین دستگاه آمبولانس تا امشب در آماده باش کامل بسر می برند.

وی از شهروندان خواست که امشب نیز رعایت پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و در صورت نیاز به خدمات درمانی تکنسین های اورژانس مراتب را به سامانه ۱۱۵ و یا به تیم های استقرار یافته در محل اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =