۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۹
کد خبرنگار: 2183
کد خبر: 84020888
۰ نفر

برچسب‌ها

کندوان یکطرفه شد

ساری - ایرنا - رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد : از ۱۲ ظهر امروز یکشنبه تردد در محور کندوان از مرزن‌آباد به سمت کرج مسدود شد و ساعت ۱۵ از کرج به سمت چالوس یکطرفه می‌باشد.

سرهنگ علیرضا قدمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر ترافیک در مسیر شمال به جنوب محدوده مرزن آباد تا سه راهی دزبن جاده کندوان سنگین و تردد به کندی صورت می گیرد.  

وی همچنین با اشاره به سنگین بودن ترافیک خودرویی در جاده هراز گفت: محدوده پارک جنگلی، سه‌راهی چلاو و بائیجان جاده هراز سنگین است و در باقی مسیر این محور نیمه سنگین و پر حجم می‌باشد.

رییس پلیس راه مازندران همچنن از ممنوعیت ورود خودروها در جاده هراز از مسیر ورودی مازندران اشاره کرد و گفت: تردد در جاده هراز از ساعت ۱۶ از آب اسک به سمت رودهن یکطرفه خواهد شد.  

قدمی همچنین از ترافیک سنگین در جاده سوادکوه خبر داد و افزود: تردد خوردها در محدوده زیراب تا پل سفید این محور به صورت سنگین است. 

وی شرایط باقی محورهای استان را روان و در برخی موارد پر حجم عنوان کرد و گفت: پیش بینی می‌شود در ساعات بعد از ظهر ترافیک در جاده‌های مازندران سنگین‌تر شود.

سرهنگ قدمی همچنین از مردم و مسافران خواست از رانندگی حادثه ساز در این ایام خودداری نمایند و تاکید کرد: تخلفات حادثه ساز در این ایام برخورد شدید می‌شود و خودرو رانندگان نیز به مدت ۷۲ ساعت توقیف می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =