روایتی از قصه رنج اسرا برای عزاداری مخفیانه در ماه محرم

تهران - ایرنا - دهمین قسمت از سری سوم برنامه «مکث»، شامگاه یکشبه (۹ شهریور ماه) با یک سوژه‌ای متفاوت در حوزه مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

قسمت دهم از فصل سوم برنامه تلویزیونی «مکث» ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه ۹ شهریور ماه با مطرح کردن سوژه‌ای جالب توجه در حوزه مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

در توضیحات این قسمت از برنامه «مکث» آمده است: در هفته دوم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه محرم تهیه شده پیام دهکردی مجری و راوی خواهد بود. در این برنامه دهکردی میزبان محمدرضا کائینی و علی خاجی دو تن از آزادگان سرافراز کشورمان است و با آنها درباره دوره اسارت گپ و گفتی صمیمانه خواهد داشت.

دورانی که اگرچه پر از رنج و دلتنگی بود اما روزهای به یادماندنی هم کم نداشت. روزها و شب‌هایی که اسرا تلاش می‌کردند به صورت مخفیانه در دهه محرم عزاداری کنند. روایت جالب آزاده‌های سرافراز را از دوران اسارت و عزاداری ماه محرم در آن زمان از زبان‌شان در این قسمت از «مکث» بشنوید.

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت کرده و سراغ ماجراهای اجتماعی می‌رود.

این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =