۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۸
کد خبرنگار: 1302
کد خبر: 84020816
۰ نفر

برچسب‌ها

بازیگر جوان تئاتر درگذشت

تهران - ایرنا - میلاد حاجی‌زاده بازیگر فعال و جوان تئاتر که ابتدای مردادماه ۹۹ در نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» در مجموعه تئاترشهر به صحنه رفته بود، هنگام شنا در یکی از سدهای اطراف استان تهران غرق شد و جان خود را از دست داد.

اتابک نادری، بازیگر و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا ضمن تأیید این خبر گفت: متأسفانه باخبر شدم که میلاد حاجی‌زاده که پیش از این به‌عنوان دستیار کارگردان با او سابقه همکاری داشتم، در یکی از سدهای اطراف استان تهران هنگام شنا غرق شد و جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به استعداد ذاتی و فعالیت خلاقانه‌ای زنده‌یاد میلاد حاجی‌زاده گفت: او به‌تازگی از مدرک کارشناسی خود در رشته تئاتر دفاع کرده بود و طی چند سال اخیر در قامت بازیگر، دستیار کارگردان یا مدیر تولید یکی از جوانان فعال تئاتر بود که آرام آرام درحال تجربه‌اندوزی برای ورود به دنیای حرفه‌ای هنر نمایش بود.

نادری ضمن تسلیت به خانواده این هنرمند جوان و همچنین خانواده تئاتر کشور گفت: شنیدن خبر درگذشت یکی از فعالان عرصه تئاتر که سابقه همکاری با او را داشتم شاید میان اخبار تلخ این روزها تنها تلخی روزگارمان را بیشتر کرد! امیدوارم که در آینده نزدیک با گذر از این روزها بتوانیم بار دیگر ایام متفاوتی را در کنار اهالی و خانواده تئاتر و مردم کشورمان با پشت سر گذاشتن دوران کرونا و دور شدن از این اخبار تلخ سپری کنیم.

زنده‌یاد میلاد حاجی‍‌زاده دومین عضو از گروه نمایش «دپوتات» بعد از ماه‌چهره خلیلی بود که در اوج جوانی تسلیم تقدیر مرگ شد. پیکر وی در زادگاهش پارس‌آباد مغان به خاک سپره می‌شود.

حاجی‌زاده علاوه بر دستیاری کارگردانی و مدیریت تولید، در بازیگری هم فعال بود و «سه‌شنبه‌های لعنتی» یکی از آخرین کارهای این هنرمند در تئاتر بود که به کارگردانی محمدمهدی خاتمی در تئاتر شهر روی صحنه رفت.

در ارتباط با این خبر غم‌بار و تاسف‌آور،‌ حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، طی پیامی به ضایعه درگذشت این هنرمند جوان تئاتر واکنش نشان داده است.

نیلی در این پیام آورده است: 

بسم رب الحسین

در نهایت ناباوری، درگذشت هنرمند تئاتر کشور مرحوم میلاد حاجی زاده در ایام سوکواری سید و سالار شهیدان موجبات تاسف و تالم خاطر را فراهم آورد.

از خداوند سبحان برای آن عزیز سفر کرده و هنرمند پرتلاش و متعهد، غفران و علو درجات ، و برای بازماندگان آن مرحوم 

صبری جمیل و اجری جزیل را مسئلت می نمایم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =