۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84020775
۰ نفر

برچسب‌ها

سواحل جنوبی بوشهر متلاطم می‌شود

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: درساعت‌هایی از اواخر شب و بامداد فردا در قسمت‌های جنوبی استان با افزایش سرعت وزش بادهای شرقی سواحل جنوبی استان تا حدودی متلاطم خواهد شد.

پیام مساعدی روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی پیش بینی می‌شود.

وی بیان کرد: طی ساعت‌هایی از اواخر شب و بامداد فردا در نواحی جنوبی گاهی وزش باد و در صبحگاه در برخی نقاط مه صبحگاهی دور از انتظار نخواهد بود.

مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد در ابتدا به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۰ و گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امشب جهت وزش باد به طور غالب شمال شرقی تا جنوب شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ و در نواحی جنوبی طی ساعت‌هایی از اواخر شب و بامداد فردا گاهی بیش از ۴۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و در سواحل جنوبی استان طی ساعت‌های از اواخر شب و بامداد فردا گاهی ۱۵۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۶:۴۱ ، جزر دریا ساعت ۱۴:۳۱ دقیقه و مد دوم دریا ۲۰:۵۷ خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =