۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۹:۰۴
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 84020566
۰ نفر

برچسب‌ها

زنجانی‌ها در طرح نذر شیرخشک شرکت کنند

زنجا- ایرنا- مسوول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان زنجان گفت: طرح نذر شیرخشک در این استان در حال اجرا است و مشارکت خیرین و عموم مردم در این طرح می‌تواند نیاز نیازمندان را برطرف کند.

داود خدایی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اجرای  طرح نذر شیر خشک افزود: جزئیات این کار از ۶ سال پیش برنامه ریزی و قرار شد هرشب جمعه  شیرهای خسک نذری بین نوزادان نیازمند توزیع شود.

وی اضافه کرد: امسال باتوجه به قرار گرفتن اولین جمعه ماه محرم با همایش شیرخوارگان حسینی که بدون  جمعیت و حضور مادران و شیرخوارگان برگزارشد، هیات امنای مجمع تصمیم گرفت در رزمایش کمک مومنانه و همدلی، طرح نذرشیرخشک را برای نخستین بار با توسل به دامن پُرمهر باب الحوائج حضرت علی اصغر(ع) در استان زنجان آغاز کنند.

خدایی با بیان اینکه بر این اساس افراد با مشارکت ماهیانه ۳۰ هزار تومان درتهیه یک قوطی شیرخشک برای نوزادان نیازمند سهیم می شوند افزود: عموم مردم برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند با شماره ۰۹۱۲۴۴۱۷۸۲۲ تماس بگیرند.

این مسوول ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و در راستای اهداف خیرخواهانه فعالیت هایی در بین جامعه هدف با همکاری گروه جهادی شهید مهرداد خلیفه انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: تهیه و توزیع موادغذایی، بهداشتی، لوازم ضروری منزل، تامین بخشی از هزینه درمان بیماران، تهیه قسمتی از جهیزیه زوجین و تجهیزات پزشکی از جمله این فعالیت ها به شمار می رود که این اقدامات با کمک خیران از غدیر تا عاشورا برنامه ریزی و درحال انجام است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =