سیدحسن نصرالله: رویارویی با دشمنان را ادامه می دهیم

تهران- ایرنا- دبیر کل حزب الله لبنان گفت: دشمنان به لحاظ نظامی، سیاسی و امنیتی در برابر ما شکست خورده اند و همچنان به رویارویی با آنها ادامه خواهیم داد.

سید حسن نصرالله شنبه شب در سخنانی به مناسب عاشورای حسینی به تبلیغات علیه مقاومت اشاره و یادآورشد که اکنون اتاق عملیات دشمن اخبار رویارویی با محور مقاومت را اداره می کند.

وی یادآورشد که شماری زیادی از مقاله هایی که اکنون علیه مقاومت نوشته می‌شود در برابر دریافت پول است.
نصرالله ادامه داد که سفارتخانه‌های کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و برخی دیگر کشورها تاکنون ده‌ها میلیون دلار برای تبلیغ علیه حزب الله پرداخت کرده اند.
دبیر کل حزب الله لبنان گفت: تبلیغات منفی که اکنون علیه مقاومت صورت می گیرد، بی سابقه است و ما در حال حاضر با اتاق مدیریت اخبار علیه محور مقاومت روبه رو هستیم.
وی یکی از راه های مقابله با تبلیغات مسموم علیه مقاومت را تحریم تریبون ها و پایگاه های خبری دروغ پراکن و گمراه کننده دانست و خواستار دقت در گزینش اخبار شد.

دبیر کل حزب الله لبنان بیطرفی در جنگ میان حق و باطل را مردود دانست و حمایت از حق و رویارویی با باطل را وظیفه ای الهی، شرعی و اخلاقی خواند. 
وی همچنین به رد پیشنهاد آمریکا از سوی حزب الله برای تغییر نظام سیاسی لبنان در برابر دریافت پول اشاره کرد و گفت: آنها به ما پیشنهاد کردند که در قبال پول، قدرت و تغییر نظام سیاسی لبنان از اهداف خود دست بکشیم ولی ما این کار را نکرده و نخواهیم کرد. 
وی با تاکید بر ایستادگی در برابر دشمنان گفت: قتل و ارعاب نمی تواند ما را بترساند و شایعات و جنگ روانی قادر نیست عزم و اراده مان را در پیمودن این مسیر از بین ببرد.
نصرالله همچنین به واقعه عاشورا پرداخت و گفت که اصحاب امام حسین به دلیل پیشینه ایمانی و احساس مسئولیت در قبال امت و امام خویش، امام حسین (ع) را ترک نکردند و از کربلا خارج نشدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =