فریاد لبیک یا حسین(ع) در البرز طنین انداز شد

کرج - ایرنا - همزمان با شب عاشورای حسینی (ع) با هدف میثاق در طلب خون به ناحق ریخته شده حضرت امام حسین (ع) مردم استان البرز به صورت یکپارچه راس ساعت ۲۱ فریاد لبیک یا حسین (ع) سردادند.

 پشـت بـام و پـنـجـره منـازل و کـوچـه پـس کوچـه های شـهرهـا، ماذنـه مسـاجد و هیئـات مذهبی و تـکایـا   البرز با طنین لبیک یا حسین میثاقی دوباره در طلب خون ثارالله بستند تا آزادگی و حریت را برای جهانیان به اثبات برسانند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز شنبه شب در این باره به ایرنا گفت: این اقدام  با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، و با هدف  رعایت تمام دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا  و توجه به موارد بهداشتی، در ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  انجام شده است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین روحی یزدی افزود: با توجه به ضرورت وحدت حول محور ابا عبدالله الحسین(ع) و ضرورت برپایی عزای سرور و سالار شهیدان این طنین سراسر استان البرز را فراگرفت.

وی یاد آورشد: همچنین در ایام ماه محرم و به جهت پاسداشت این ایام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز سیستم های صوت ثابت نصب شده در سطح شهر را برای پخش مداحی و ذکر مصیبت اباعبدالله الحسین (ع ) فعال کرده است.

روحی یزدی گفت: زمان فعالیت و پخش این مداحی صبح ها ساعت ۱۱ در مقابل امامزاده حسن (ع) و عصرها ساعت ۱۷:۳۰ در میدان جمهوری اسلامی می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =