شهردار پردیس: روزهای تعطیل هم با ساخت و ساز غیر مجاز مقابله می کنیم

تهران-ایرنا- شهردار پردیس گفت: در راستای حفظ و حراست از بیت المال و به منظور احیای اقتدار مجموعه شهرداری پردیس، تقویت واحد نظارت و کنترل را در تعطیلات پیش رو در دستور کار خود قرار دادیم.

مرتضی همتی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: چند مورد ساخت و ساز غیرمجاز، ظهر امروز مصادف با تاسوعای حسینی در مناطق سیاهسنگ و واصفجان توسط کارکنان واحد نظارت و کنترل شهرداری تخریب شد.

وی با بیان اینکه تعطیلات پی در پی فرصتی برای ساخت و ساز غیر مجاز افراد سودجو است، اظهار داشت: تقویت واحد کنترل و نظارت شهرداری پردیس با هدف ممانعت از ساخت و ساز غیر مجاز و جلب اعتماد از دست رفته به این دستگاه خدمات رسان در روزهای تعطیل در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار پردیس گفت: پلیس ساختمان شهرداری پردیس با بهره گیری از شاخصه های سلامت در رفتار، اجرای امور در زمان مناسب، برخورد قاطع با ساخت و ساز و نظارت دقیق مانعی جدی در مقابل ساخت و ساز افراد سود جو و متخلف است.

همتی با اشاره به مشکلات پیش رو، اظهار داشت: نزدیک شدن به زمان انتخابات، اتفاقات ناخوشایند اخیردر شهرداری و شورا، تاثیر منفی و قابل توجه شیوع ویروس کرونا بر همه جنبه های اقتصادی از جمله اقتصاد شهری، وارد آمدن لطمه به جایگاه و منزلت شهرداری، کاهش اعتماد عمومی، اقتدار از دست رفته و مدت کوتاه یکساله تا پایان فعالیت شورای اسلامی شهر را در وضعیت حساسی قرار داده است.

وی ادامه داد: تنها راه برون رفت از شرایط موجود تلاش مضاعف کارکنان برای خدمت رسانی به شهروندان است.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =