دیدار رییس بنیاد شهید با خانواده جانباز آزاده «غلامحسین آمری»

تهران - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز - شنبه همزمان با تاسوعای حسینی با خانواده جانباز و آزاده «حاج غلامحسین آمری» دیدار و برای این آزاده جانباز سلامتی و شفای عاجل از درگاه الهی مسالت کرد.

به گزارش ایرنا از بنیاد شهید و امور ایثارگران، سعید اوحدی در دیدار با خانواده جانباز و آزاده «حاج غلامحسین آمری» با ذکر خاطراتی از دوران اسارت، گفت: اسرای ایرانی در همه سنین بودند و سخت‌ترین شکنجه‌ها به ایشان تحمیل شد ولی دوران اسارت را با سربلندی و عزت بسیار زیادی سپری کردند.
وی با بیان این که خانواده ایثارگران درس صبر و شکیبایی به جامعه می‌آموزند، افزود: هیچ خدمتی نمی‌تواند فداکاری خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان را جبران کند و مشاهده می‌کنیم که جانبازان و آزادگان که سال‌ها در درد و رنج جسمی هستند همچنان برای ایثارگری و جانفشانی در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام آمادگی می‌کنند.
معاون رییس جمهوری از درگاه الهی برای جانباز و آزاده «حاج غلامحسین آمری» شفای عاجل مسالت کرد و گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان راه حضرت سیدالشهدا (ع) را پیمودند و ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) و یاران ایشان فرصت مناسبی است تا ما نیز بتوانیم با توسل به ایشان و اهل بیت (ع) بخش کوچکی از اجری که شهدا و ایثارگران به آن دست یافتند را نصیب خود کنیم.
اوحدی همچنین در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی در مراسم عزاداری هیات بیت العباس(ع) از هیات‌های فعال ایثارگران حضور یافت.

این هیات به همت «مصطفی باغبان» جانباز۷۰ درصد نخاعی و در منزل مسکونی ایشان بر پا می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha