ترافیک سنگین در محورهای ارتباطی کرمان گزارش شد

کرمان - ایرنا - معاون فنی و اجرایی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورها گفت: هم‌اکنون همزمان با تاسوعای حسینی در بسیاری از محورهای ارتباطی این استان ترافیک سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است.

علی عبدالهی روز شنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی افزود: محور ماهان - کرمان محدوده هفت باغ علوی، محور کرمان - باغین و محدوده محور بردسیر - سیرجان اکنون دارای ترافیک سنگین است.

وی اظهار داشت: همچنین تردد در محورهای ارتباطی برون شهری استان کرمان در حجم ترافیک سنگین گزارش شد.

معاون فنی و اجرایی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: محور شهربابک - سیرجان و چترود - کرمان محدوده هوتک ترافیک نیمه سنگین و میزان تردد زیاد گزارش شده است.

وی عنوان کرد: طی ۲ روز گذشته از بازه زمانی ششم تا  هفتم شهریورماه بر اساس سامانه های ثبت تخلفات عبور و مرور بیشترین تردد پلاک غیربومی مربوط به استان‌های هرمزگان، تهران و یزد بود.  

عبدالهی با اشاره به آخرین وضعیت آمار ترددها در ۲ روز گذشته از بازه زمانی ۶ تا  هفت شهریور ماه بیان کرد: ۸۹۷ هزار و ۶۰۷ وسیله نقلیه در محورهای مختلف استان تردد داشته و همچنین بیشترین تردد ورودی به استان کرمان طی ۲ روز گذشته مربوط به محورهای نیریز - سیرجان، مهریز - انار و حاجی آباد - سیرجان بوده است.

وی افزود: هم اکنون گشت‌های راهداری در تمامی محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی مستقر و آماده خدمات‌رسانی به هموطنان و عزاداران حسینی است.

وی از هموطنان و هم استانی‌ها درخواست کرد که ضمن اجتناب از سفرهای غیر ضرور در ایام شیوع کرونا، در سفرهای ضروری ضمن رعایت نکات ایمنی هرگونه مشکل احتمالی در محورهای مواصلاتی این استان را با کارشناسان پاسخگوی سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان در میان بگذارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =