فرد هتاک به مردم کلاردشت در بازداشت پلیس است

نوشهر - ایرنا - رئیس حوزه قضایی بخش مرزن‌آباد با اشاره دستگیری فرد هتاک به مردم مازندران در کلادرشت در فضای مجازی، گفت: این متهم با توجه به محل وقوع جرم ، به این حوزه قضایی منتقل می‌شود.

یک فرد روز گذشته با انتشار فیلمی کوتاه در فضای مجازی سخنان توهین آمیزی را نسبت به مردم مازندران در شهرستان کلاردشت کرده بود که باعث برانگیخته شدن افکار عمومی منطقه شد.

رحمت الله ابراهیمی ورکیانی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بعد از اعلام گزارش پلیس اطلاعات و امنیت منطقه در ارتباط با هتاکی یک مرد در فضای مجازی بلافاصله دستور لازم برای شناسایی و بازداشت این متهم از سوی دستگاه قضا صادر شد.

وی ادامه داد: بر اساس آخرین خبرها متهم «م - ج» که ساکن استان تهران است ، خود را به پلیس فتای شهر تهران معرفی کرد و هم اکنون در بازداشت این نیروها بسر می برد.

رییس حوزه قضایی بخش مرزن آباد چالوس تصریح کرد: برای رسیدگی به جرم این متهم باید این فرد هتاک به مردم مازندران، به حوزه قضایی وقوع جرم منتقل یابد.

ابراهیمی ورکیانی گفت: دستگاه قضایی کشور نه تنها با افراد هنجار شکن بلکه با کسانیکه به اعتقادات فرهنگی و دینی مردم توهین کنند طبق قانون برخورد می کند.

دادستان عمومی و انقلاب کلاردشت هم  عصر شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این جرم در روستای «کویتر» در  حوزه قضایی بخش مرزن آباد رخ داد به همین خاطر در همان ساعت اولیه پس از انتشار این کلیپ موضوع در دستور کار دستگاه قضایی منطقه قرار گرفت.

علی فلاح افزود:‌ به دنبال این حادثه با پی گیری های انجام شده خودروی این فرد هتاک هم شب گذشته در شهرستان کلاردشت کشف و توقیف شد.

  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha