۱۵۰۰ بسته حمایتی به نیازمندان آستارا توزیع شد

آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا از توزیع هزار و ۵۰۰ بسته حمایتی به ارزش پنج میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال به نیازمندان این شهرستان در قالب مرحله جدید رزمایش همدلی بمناسبت تاسوعای حسینی خبر داد.

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا روز شنبه در حین توزیع بسته های غذایی به نیازمندان، در سپاه ناحیه آستارا اظهار کرد: خانوارهای نیازمند و آسیب دیده از کرونا از این حمایت ها بهره مند می شوند و این رزمایش با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و تعدادی از خیران اجرا می شود و تلاش گروه های جهادی و بسیجیان در این رابطه قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا هم گفت: پیش از این در طرح مواسات و کمک مومنانه با همکاری خیران، هفت هزار بسته مواد غذایی به ارزش ۱۴میلیارد ریال به خانوارهای نیازمند این شهرستان توزیع شده بود.

سرهنگ بهزاد قنبری افزود: در ایام پیشگیری از کرونا وحدت ملت ایران برای کمک به نیازمندان مثال زدنی است و نیروهای بسیج برای توزیع عادلانه بسته های غذایی تلاش می کنند.

ویروس کرونا که بیش از ۲۰۰ کشور دنیا را درگیر خود کرده، از همان روزهای نخست، گیلان را هم به شدت متاثر کرد و این خطه از جمله کانون های این بحران در کشور بود و از این محل هم خسارت های سنگینی به اقشار آسیب پذیر و مشاغل مختلف وارد شد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =